lekarz Anna Pająk

Opinii9

anonim

10.03.2014

Byłam pacjęntka Pani doktor, kiedy dowiedziała się, że jestem w ciąży dostałam krwawienia, poszłam do niej do gabinetu a ona powiedziała, że nie przyjmie mnie bo ma zapisane pacjentki. szok...tyle miesięcy chodziłam do niej, przyszłam przerażona bo zaczełam krwawić a jedną ciąże juz poroniłam, Pani doktor nic....niewzruszona co za lekarz nigdy więcej... nie liczy się pacjent tylko kasa

14.04.2013

Z POWOLANA PANI DOKTOR,SZACUNEK DLA NIEJ

Z POWOLANA PANI DOKTOR,SZACUNEK DLA NIEJ

strateg3 agunia1990

17.07.2012

Pani doktor udaje wielce mila co to nie ona, w gabinecie mnóstwo fotografii maluszków (sposob na przyciagniecie kobiety) bylam u niej od pierwszej wizyty w ciazy kobieta fantastyczna mila , poswiecila czas, bardzo bylam pod wrazeniem , mysle pierwszy lekarz ktory tak mnie traktuje, otoz do czasu, w 7mc mialam wymioty trafilam do sanoka na oddzial przyszla doktor pajak na wizyte z lekarzami, zobaczyla mnie i poprostu wyszla babka z sali, mysle ok miala tel, idzie pozniej korytarzem totalna zlewka ani dziendobry nie odpowiedziala kilka razy mnie widziala i nic a bylam jej klientka i co tylko kase stracilam , od razu zmienilam lekarza. dowiedzialam sie ze nie ja pierwsza zostalam tak wyciulana. to tyle

29.05.2012

W 6tym miesiącu ciąży przeniosłam się do Sanoka z innego miasta, do pani doktor poszłam z polecenia koleżanki. Bardzo konkretnie podeszła do mnie, wszystkie wcześniejsze badania dokładnie przejrzała, sprawdziła. Poświęcała mi bardzo dużo czasu już od pierwszej wizyty. Uważam, że jest bardzo dobra, polecam.

01.12.2010

Jest bardzo miła polecam ja dziewczyna które ida pierwszy raz. naprawde podchodzi do swojej pracy fachowo:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sanok"?

Janusz Wrótniak

NZOZ MED-JAR