lekarz Anna Pająk

Widzialam i czytalam juz mnostwo komentarzy, ale tutaj w niektorych jest juz lekka przesada co do osoby pani doktor. ale to jest juz tylko i wylacznie moje zdanie. Pani doktor jako lekarz jest swietnym specjalista i bardzo dobrze zna sie na swojej pracy. Tacy ludzie jak np lekarze sa osobami bardzo zajetymi i nie maja w obowiazku odpowiadac na kazde DZIEN DOBRY pacjenta. od 4 tyg ciazy pani doktor jest moim lekarzem prowadzacym i nie napisze na nia zlego slowa. mila, konkretna, kompetentna i kazdej pacjentce poswieca tyle czasu ile potrzeba a nawet duzo wiecej. dzis jestem w 18 tym tyg ciazy i powiem , ze pani doktor jest taka moja DOBRA KOLEZANKA. ktora jak trzeba to doradzi , a jak trzeba to ,,skrzyczy,,. Jestem pani doktor za wszystko bardzo wdzieczna i serdecznie polecam .

Profesjonalna a przy tym bardzo miła, poświęciła mi dużo czasu mimo że ma bardzo dużo pacjentek. Zdecydowanie godna polecenia!

Byłam pacjęntka Pani doktor, kiedy dowiedziała się, że jestem w ciąży dostałam krwawienia, poszłam do niej do gabinetu a ona powiedziała, że nie przyjmie mnie bo ma zapisane pacjentki. szok...tyle miesięcy chodziłam do niej, przyszłam przerażona bo zaczełam krwawić a jedną ciąże juz poroniłam, Pani doktor nic....niewzruszona co za lekarz nigdy więcej... nie liczy się pacjent tylko kasa

Z POWOLANA PANI DOKTOR,SZACUNEK DLA NIEJ

Z POWOLANA PANI DOKTOR,SZACUNEK DLA NIEJ

Pani doktor udaje wielce mila co to nie ona, w gabinecie mnóstwo fotografii maluszków (sposob na przyciagniecie kobiety) bylam u niej od pierwszej wizyty w ciazy kobieta fantastyczna mila , poswiecila czas, bardzo bylam pod wrazeniem , mysle pierwszy lekarz ktory tak mnie traktuje, otoz do czasu, w 7mc mialam wymioty trafilam do sanoka na oddzial przyszla doktor pajak na wizyte z lekarzami, zobaczyla mnie i poprostu wyszla babka z sali, mysle ok miala tel, idzie pozniej korytarzem totalna zlewka ani dziendobry nie odpowiedziala kilka razy mnie widziala i nic a bylam jej klientka i co tylko kase stracilam , od razu zmienilam lekarza. dowiedzialam sie ze nie ja pierwsza zostalam tak wyciulana. to tyle

W 6tym miesiącu ciąży przeniosłam się do Sanoka z innego miasta, do pani doktor poszłam z polecenia koleżanki. Bardzo konkretnie podeszła do mnie, wszystkie wcześniejsze badania dokładnie przejrzała, sprawdziła. Poświęcała mi bardzo dużo czasu już od pierwszej wizyty. Uważam, że jest bardzo dobra, polecam.

Jest bardzo miła polecam ja dziewczyna które ida pierwszy raz. naprawde podchodzi do swojej pracy fachowo:)

jest mila bardzo przyjemnie sie z nia rozmawia i widac ze zna sie na rzeczy super lekarz

Bylo bardzo milo tylko ze niestety teraz Pani Pajak jest na macierzyńskim....

Bylo bardzo milo tylko ze niestety teraz Pani Pajak jest na macierzyńskim....

Chodziłam całą ciążę i się nie zawiodłam. Teraz chodzę na wizyty kontrolne i mam do pani doktor pełne zaufanie. Polecam ją wszystkim znajomym. Wg mnie to lekarz z powołania!