2,6
2,6
2,5

Pani doktor paluch jest ordynatorem oddziału dermatologi to nie jeddst człowiek na to stanowisko .jestem częstą bywalczynią tego oddziału i wiem co mówię.Ta kobieta stawia przed sobą mur nie do przebicia.Nie stara się pomóc pacjentowi ,brak leków na oddziele jedyna nadzieja jest w Pani doktor Posiła ,to ta pani powinna być ordynatorem .Biedronka

Witam serdecznie byłam u Pani doktor z wysypką na rekach w Kłobucku gdzie przyjmuje bezpłatnie (NFZ) może gdybym poszła prywatnie zupełnie inaczej by ze mną rozmawiała... ale przekonałam sie że stosunek Pani doktor do pacjenta jest poniżej krytyki. Jak można ocenić stan pacjenta wychylając sie przez biurko i to w dodatku w zaciemnionym gabinecie.Nie przeprowadziłam ze mną żadnego wywiadu jedyne pytanie które padło to to "czy mnie to swędzi" i po najmniejszej linii oporu przepisała maść/krem STERYDOWĄ która oczywiscie cudem wszystkim na wszystko pomaga. Jak mozna traktować tak pacjenta, to jest lekarz??
Ale z tego co widzę po wcześniejszych komentarzach nie tylko ja mam takie odczucia co do "Pani Doktor"

pani dr wyleczyła moje problemy skórne bardzo skutecznie po wcześniejszym długim i bezskutecznym leczeniu u innego lekarza

Przede wszystkim co mnie zdziwiło obejrzała skórę dziecka z za biurka - 2metry odległości- nie pozwoliła rozebrać i położyć na kozetce. Odniosłam odczucie, że się brzydzi. Po co została dermatologiem? Ogólnie miła, dużo tłumaczyła, ale jakiś niesmak pozostał...

Lekarz spełnia wrażenie kompetentnego po czym przepisuje leki za kilka set zł. Byłam u tej pani z dzieckiem i odniosłam wrażenie że brzydzi się pacjentem. Moje dziecko również odniosło takie wrażenie dziewczynka 7 lat. nie polecam a leczenie nie trafione.

Nie można nazwać tej pani lekarzem. Brak podejścia do pacjęta i jego problemu. Nastawiona tylko na korzyści majątkowe.

przez rok byłam leczona na różne choroby, po jednej wizycie u innego lekarza i trafnej diagnozie choroba minęła

osoba wzbudzająca zaufanie nieraz pomogła mi w nieprzyjemnych sprawach. Myślę ze zasługuje na polecenie znajomym,edukuje się szkoli czy to coś złego?

Lekarz o braku kompetencji, lekceważy pacjentów szczególnie w Przychodni przy Szpitalu na ul.Bony 1/3. To nadety lekarz, ktory nie spełnia oczekiwań i nie potrafi pomóc choremu. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ KOBIETY, ponieważ uzasadnienie napisałam j/wyżej. Możliwe , że jej staropanieństwo ma wpływ na taki sposób leczenia i podejścia do chorych. U tej lekarki brakuje człowieczeństwa.

Lekarz bardzo dokładny! Każdemu poświęca wystarczającą ilość czasu. Polecam.

Lekarz bardzo dokładny! Każdemu poświęca wystarczającą ilość czasu. Polecam.