dr n. med. Anna Pawelska

Chirurg onkolog

Pani Doktor nie potrafi zrozumieć, że pacjent dowiadujący się o chorobie potrzebuje intymności, życzliwości, empatii ze strony lekarza. By leczenie miało sens, pacjent powinien zaufać swojemu lekarzowi. Nie doświadczyłam takiej sytuacji. Z relacji wyszłam okaleczona, do tej pory nie mogę się podnieść.

Bardzo dobry lekarz, ciepły człowiek. Mam szczęście. Znam Panią Doktor dość długo. Miałam na przestrzeni kilku lat usuwane kilka znamion. Jeśli były niepokojące reagowała natychmiastowo. Dziękuję :) Wdzięczny pacjent.

Bardzo dobry lekarz, ciepły człowiek.
Mam szczęście. Znam Panią Doktor dość długo. Miałam na przestrzeni
kilku lat usuwane kilka znamion. Jeśli były niepokojące reagowała
natychmiastowo. Dziękuję :) Wdzięczny pacjent.

Czytając opinie zastanawiałam się czy rozmawiamy o tym samym lekarzu.Być może odmienny sposób potraktowania przez Panią doktor wynikał z faktu iż korzystałam z publicznej służby zdrowia(WCO).Biopsję z którą nie poradziła sobie koleżanka, Pani doktor przeprowadziła bardzo sprawnie - więc być może jest kompetentnym lekarzem ale to w żaden sposób nie usprawiedliwa arogancji z jaką zostałam potraktowana jako potencjalna pacjentka.Przekazując wyniki stwierdziła iż w wykazana w mammografii zmiana zawiera komórki rakowe i mam ustalić termin zgłoszenia się na leczenie szpitalne.Wszystko.Zero jakichkolwiek informacji na temat rozpoznania oraz ewentualnego leczenia - przy czym 2 mm zmianę usunięto podczas biopsji.Nie polecam ani Pani doktor ani szpitala.Informację na temat rozpoznania znalazłam w internecie. Na szczęście Pani doktor nie jest jedynym lekarzem onkologiem.

Polecam, choć drogo bardzo, za wizyte 100 zł za wycięcie pieprzyka 350 zł dodatkowo, ale pomimo to i tak cokolwiek sie dzieje u mnie czy u moich dzieci jade do tego lekarza bo jestem przebadana i poinformowana o wszystkim tak jak trzeba

PANI DR ŻYCZYMY SIŁ. PADZIWIAŁYŚMY PANIA ZA PRACĘ I ODDANIE NAM. POK 2055

PANI DR ŻYCZYMY SIŁ. PADZIWIAŁYŚMY PANIA ZA PRACĘ I ODDANIE NAM. POK 2055

Pani dr jest bardzo kompetentnym i godnym zaufania onkologiem. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z wyczuciem.

Bardzo dobry lekarz byłam przez panią doktor operowana mam pełne zaufanie.

Bardzo dobry lekarz byłam przez panią doktor operowana mam pełne zaufanie.

Miły ciepły człowiek wzbudza zaufanie cierpliwa wszystko wytłumaczy

Miły ciepły człowiek wzbudza zaufanie cierpliwa wszystko wytłumaczy

cudownyn czlowiek,prawdziwy lekarz:pelen kompetencji,umiejacy rozmawiac z chorym i rodzina chorego.