dr Anna Pietrusińska-Siwek

Pani Doktor jest najlepszym i najbardziej zaangażowanym w problem pacjentów lekarzem. Ma dużą wiedzę , jest dokładna i dociekliwa nie zostawi pacjenta z problemem, lecz potrafi fachowo i bez ociągania zdiagnozować i wyleczyć. Oby takich lekarzy było jak najwięcej Dziękuję Pani Doktor za opiekę.

Dziękuję Pani Doktor za opiekę.

Leżałam na odziale i trafilam na Pania dr.bylam bardzo zadowolona oby wiecej takich lekarzy. Moja babcie tez Pani dr.prowadzila a babcia starsza osoba 84l.Babcia wyszla ze szpitala w stanie fizycznyam a co wazne dla starszej osoby psychicznym rowniez bez porownania z ostatnim razem. Nie zawsze mlody lekarz znaczy mniejsze kompetencje i wiedza. Serdecznie polecam Pania dr.

Łatwo jest w internecie szkalować czyjeś dobre imię,ale i też łatwo wychwalać pod niebiosa "po znajomości".Może administrator strony wprowadzi w regulamin zapis,żeby zarówno i negatywne i pozytywne opinie były poparte dowodami?Od lekarzy zależy nasze zdrowie i życie dlatego mamy prawo znać ich kompetencje zanim zaczną nas leczyć.Piszę akurat tutaj,bo jestem zainteresowana opiniami na temat tej Pani,ale uczciwymi,a te tutaj nie wszystkie na takie mi wyglądają.

Gdyby wszyscy lekarze na oddziale wewnętrznym w Choszcznie poświęcali tyle uwagi i zaangażowania co Pani Doktor Pietrusińska ten oddział byłby najlepszym w Polsce! Pani Doktor dziękuję,za fachową i profesjonalną opiekę nad moją Mamą!

Pani Doktor dziękuję,za fachową i profesjonalną opiekę nad moją Mamą!

Jak ma się problem to trzeba go rozwiązać samemu a nie prowokować nagonki na forum.Wydaje mi się że masz problem ze sobą i może to właśnie lekarz mógłby Ci pomóc.

Jest jeszcze niedoświadczonym lekarzem, choć stara się.Trudno powiedzieć czy rzeczywiście rozpoznaje chorobę.Mam takie wrażenie rozmawiając z tą lekarz,że dokładnie nie wie o co chodzi.Jest jednak uprzejma i grzeczna a to potrzebne jest ,zwłaszcza choremu.Niekoniecznie niestety opiekunowi chorego.

jest super lekarka. tlumaczy chorobe i wszystkie dolegliwosci, a co najwazniejsze, potrafi im zapobiec i wyleczyc. goraco polecam.

Świetny fachowiec,lekarz z powołania, rozumie pacjenta jest dokładna, wiarygodna i uczciwa

mam wielki problem z ta pania nie mam do niej zaufania jak ktos cos wie prosze pisac:)