lek. dent. Anna Pióro

1,7
2,7
1,3

Koszt wizyty 300 zł,bo leczone dwa zęby i po roku plomba z dwójki ciągle się kruszy, plomba nie wyszlifowana, cała chropowata i teraz już w jedną z porowatości wdała się próchnica. Jak przyszłam na następny dzień z prośbą o doszlifowanie Pani Doktor z łaską mnie przyjęła, a i tak wiele nie zrobiła, jakby nie widziała problemu. Teraz szukam kogoś kto sie jeszcze nie wypalił zawodowo jak ta Pani. Nie polecam

niestety wszystkie leczone zęby przez Panią doktor musiały byc ponownie leczone. nie polecam

Nie polecam , leczeniu po łepkach najważniejsza jest ilośc pacjentów a nie jakośc leczenia