dr n. med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat pani dr, byłam na wizycie w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zadowolna, pani doktor posiada ogromną wiedzę i jest przesympatyczna. Prawidłowo postawiona diagnoza i dobrze dobrane leki. Polecam każdemu!!

Mam bardzo widoczny, zaawansowany trądzik na plecach z bliznami po poprzednich zmianach. Wizyta trwała 3 minuty. Pani doktor stwierdziła, cytując "ale ma Pani straszny trądzik, okropne zmiany". Uważam, że to komentarz nie na miejscu, szczególnie z ust lekarki. Przecież trądzik jest chorobą która skutecznie zniechęca do pokazywania skóry i każdy kto go ma o tym wie. Przepisano mi maść i antybiotyk, wystarczyły na niecałe 2 tyg. Bez zalecenia kontroli, bez niczego. Nigdy nie wrócę do tej Pani dermatolog. Dobrze, że trafiłam na innego lekarza, który wyjaśnił mi na czym dokładnie ...

Dobrze, że trafiłam na innego lekarza, który wyjaśnił mi na czym dokładnie polega problem, w jaki sposób będzie leczony i że konieczne jest długotrwałe, kompleksowe leczenie.

Absolutnie Nie! Po 3 mies. nadal zero efektów,usłyszałam ,że botoks się wchłonął!! Inny lekarz wytłumaczył dlaczego tak się stało.Nie wiedział kto zrobił więc usłyszałam ,że został źle podany i niewłaściwa dawka.Robiłam zdjęcia więc szybko widziałam o czym mówimy.Nie polecam szkoda pieniędzy!Kazdy inny lekarz zrobi to lepiej.

Najgorzej wydane pieniądze kiedykolwiek. Brak porozumienia z pacjentem. Brak informacji o płatnych badaniach.

Najlepszy specjalista dermatolog jakiego znam.Jest osobą kompetentną,mądrą,miłą i bardzo uprzejmą.Leczę się już u P.Doktor ok.10 lat,miałam,mam i będę miała zawsze pełne zaufanie.Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie.Pozdrawiam serdecznie P.doktor i życzę dużo zdrówka.

Stanowczo nie polecam! Do pani doktor chodziłam 1,5 roku z zmianami skórnymi na twarzy. O 1,5 roku za długo. Na początku interesowała się jak wygląda moja twarz, pytała czy przepisane leki pomagają, poświęcała czas mojej chorobie. Jednak po pewnym czasie wizyty trwały max. 5 minut a Pani doktor nie podnosiwszy głowy znad biurka przy przepisywaniu kolejnych leków twierdziła że widzi ogromną poprawę. Niestety ja jej nie widziałam ani nikt z moich znajomych. W końcu trafiłam na inną Panią Dermatolog, która dokładnie przyjrzała się mojemu problemowi i od razu skierowała na szereg badań żeby odkryć przyczynę.

Lekarka na początku była miła, wizyty były dłuższe, poświęcała mi czas i uwagę. Ostatnia wizyta (marzec tego roku) była po prostu okropna. Trwała niecałe 10 minut. Jako, że mam bardzo dużo pieprzyków i co jakiś czas muszę je kontrolować po raz kolejny przyszłam do pani doktor. Powiedziała mi, żebym pokazała jej TYLKO niepokojące, większe pieprzyki, na resztę nawet nie spojrzała. Powiedziałam jej, że mam problemy z suchą skórą. Nawet nie spojrzała jak to dokładnie wygląda i co mi jest, przepisała jakąś maść i Zyrtec. Nazwę maści napisała tak niewyraźnie, że do dziś jej nie kupiłam, bo po prostu nie wiem co miałabym kupić. Po Zyrtecu (przepisanym na suchą skórę) dostałam wysypki. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Byłem jakiś czas temu na laserowym zamykaniu naczynek , pani doktor nie poinformowała o przeciwwskazaniach do zabiegu ( między innymi świeża opalenizna) . Zle dobrała moc lasera IPL w rezultacie miałem oparzenia na twarzy , które się długo goiły . Pani doktor stwierdziła że jest to normalna rzecz po takim zabiegu....Tak więc proponuje wybrać bardziej profesjonalny gabinet .

dobra lekarka godna polecenia od razu zabrała się za testy alergiczne a nie faszerowała mnie antybiotykami

Polecam Panią dr Krystynę Pawełczyk-Pala - bardzo dobry dermatolog dla nie zadowolonych z dr Antkowiak. Przyjmuje w Katowicach i Gliwicach - wizyta 100 zł kolejne 70 zł ale leki przepisuje tanie - robione, zaleca za to stosowanie drogich dermokosmetyków. Uleczyła mnie z trądziku a walczyłam z nim kilka lat u różnych specjalistów i róznymi metodami.