Anna Rajchel

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

30.03.2016

świetna pani doktor, przemiła, 100 % czasu wykorzystanego na opisanie choroby, idealna dla małych dzieci jak i dla dorosłych, polecam!!!

26.05.2013

Dobry lekarz bardzo mila pani Wojciech B

Dobry lekarz bardzo mila pani

Wojciech B

17.03.2013

Bardzo fajna pani doktor kompleksowo podchodzi do problemu wszystko wyjaśnia w prosty sposób ogólnie polecam! mi pomogła zgłosiłam się do niej z problemem bardzo ostrego trądziku na twarzy OKROPNOŚĆ zapisała mi lek który już po miesiącu stosowania przyniósł efekty, trądzik się zmniejszył nie wyskakiwały nowe strupy blizny zaczęły się goić wszystko było ok. Niestety pani doktor z wizyty na wizytę podnosiła koszt i przestałam do niej chodzić po 3 miesiącach leczenia, po roku trądzik powrócił ale to pewnie dlatego że przerwałam leczenie teraz mam zamiar ponownie się do niej wybrać.

09.11.2012

Bardzo rzeczowa, uprzejma i kompleksowo podchodzi do choroby. Zyczyc sobie wiec kontaktow w roznych placowka medycznych z taka jakoscia lekarza. Pozdrawiam.

24.10.2012

w czerwcu tamtego roku, pojechalam do dr rajcher z tradzikiem, aktualnie mam 16 lat wiec prawdpopodobnie z mlodzienczym, wykupowalam wszystkie masci, antybiotki, toniki, wszystko co zalecila, na poczatku byla poprawa, ale troche, po jakis 4 msc nie bylo juz zadnej poprawy, a tradzik nadal pozostwal, dr rajcher stwierdzila ze juz jest po leczeniu i przypisala mi tonik robiony w aptece, ktory mial sprawic, ze pryszcze , blizny i przebarwienia. z czerwonych beda bardziej pod kolor cery. zaczelam go uzywac i dzis nie moge patrzec na swoja twarz. jak poszlam na pierwsza wizyte moj tradzik byl w stanie srednim dosc sporo na calej twarzy, ale raczej w kolorze skory czasami czerwony, dzisiaj mam wielkie okropne czerwone krosty, czesto ropne, niekotre podchodza pod sine, na twarzy jest mnostwo przebarwien, sa tak widoczne, ze nawet podklad z korektorem tego nie zakryja, jestem zla na doktor ze doprowadzila moja cere do takiego stanu, teraz bez makijazu wstydze sie wyjsc z domu. jednym zdnaiel wydalam kupe pieniedzy bylam na 10 wizytach po 80 zl, latwo sb policzyc 800 zl w trakie roku do tego kupilam 2 masci po 40 zl 2 po 20 antybiotiki dwa rodzaje lacznie okolo 300 zl, do tego te toniki, wiec lacznie wydalam na to ok 1500 zl a poprawy nie ma, jest pogorszenie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Iwonicz-Zdrój"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu
Krosno
None
ulica Kraszewskiego 83
Krynica
Zespół Naukowo-Kliniczny "Iwolang" Dermatologiczna Klinika Uzdrowiskowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
plac Kulczyckiego 1A
Iwonicz-Zdrój