dr n. med. Anna Rakus

Nefrolog

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, bardzo sie przejmuje każdymi objawami. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, bardzo sie
przejmuje każdymi objawami. Polecam.

Wspaniała kobieta ,tyle serdeczności w relacjach z pacjentami.Fachowiec w dziedzinie nefrologii.

Pani dr Anna Rakus jest świetnym, kompetentnym i energicznym lekarzem. Takim prawdziwym lekarzem z powołania. W ostatnim czasie to rzadkość. Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie. Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna. Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy. W imieniu taty, Jana Rakoczego, bardzo dziękuję Pani dr Annie Rakus oraz całemu Zespołowi Nefrologii w Sieradzu. Danuta Łotocka

W ostatnim czasie to rzadkość.
Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie.
Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna.
Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy.
Danuta Łotocka

Znakomity lekarz, lekarz z powołania co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza - polecam gorąco

Polecam leczenie u tej Pani:)Pani doktor wzbudza zaufanie z zaangażowaniem podchodzi do leczenia pacjenta, poświęcając mu przy tym czas. Jest uprzejmą i kompetentną osobą. W pełni spełniła moje oczekiwania w leczeniu.