Anna Rozwadowska-Wróblińska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
5 opinii

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, rozmawia z pacjentem, tłumaczy wszystko w zakresie choroby i sposobu leczenia, dopiero Ona pomogła mi z moim schorzeniem, a byłam wcześniej u kilku innych lekarzy (ortopeda, reumatolog), polecam gorąco, więcej takich lekarzy.

Pani doktor z bardzo sztywnym podejściem, nic nie tłumaczy, mówi jak automat (jakby wyuczony na pamięć tekst), przepisała mojej córce poduszkę Frejki, po konsultacjach dziecka z dwoma innymi specjalistami okazało się, że ww. poduszka mogłaby tylko narobić krzywdy dziecku, którego stawy biodrowe są zupełnie zdrowe. Ponadto nie wyjaśniła dlaczego maleństwo ma to nosić, tylko kazała iść "do sklepu na górę" i "kupić majteczki odwodzące". Odradzam wszystkim tą panią. A jeśli już ktoś tam trafi, to radzę skonsultować się z innymi lekarzami.

Pani doktor w ciągu 5 lat opieki nad moim dzieckiem nie zauważyła przykurczu ściegna Achillesa - tłumaczyła, ze dziecko chodzi dziwnie, poniewaz siedzi na podkurczonej nodze (choć nie siedziało w ten sposób). Niestety dzięki niekompetencji pani doktor synek bedzie prawdopodobnie miał zabieg operacyjny (a mozna było rozpoczać rehabilitację juz dawno temu). Poza tym na wszystkie pytania pani doktor odpowiada jak automat - jakby recytowała wiersz albo wyuczona na pamięc lekcję. Serdecznie odradzam

Lekarz z wielką empatią i życzliwością wobec pacjentów.Bardzo dokładna,skrupulatna osoba-zarówno w badaniu,jak i diagnozie-a przy tym-co dla mnie bardzo ważne-ROZMAWIA z pacjentem i TŁUMACZY rzeczy niezrozumiałe.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Z poczuciem wartości dla pacjenta.Kompetencja, fachowość i życzliwość.Godna polecenia dla wszystkich, którzy potrzebują takiego fachowca!!!Pozdrawiam i dziękuję za pomoc dla córki.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny