lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog, USG

3,6

Barbara

10.02.2016

Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.

Magda

04.12.2015

Odradzam wizyte u Pani doktor mówi jak robot i trochę sie tak zachowuje stwierdziła że córka ma dysplazje bo urodziła sie duża , dwoje innych lekarzy tego nie stwierdzilo.na pierwszej wizycie mala miala ponoc dysplazje w stopniu lekkim,na drugim byla mala poprawa (podwójne pieluchowanie)pozniej zalecila poduszke Frejka( czego przyznam nie robilam bo mala bardzo w tym plakala i zostalam przy pieluchowaniu) a na 3 wizycie pani doktor stwierdzila ze niema poprawy i nie zalezy mi na dobru dziecka i ona dalej nas nie bedzie leczyc i dala skierowanie do innego lekarza.Gratuluje podejscia Pani doktor mnie za takie traktowanie petentów pewnie by zwolnili.

10.12.2014

Bardzo miła Pani Doktor. Przeprowadza zabiegi profesjonalnie. Wszystko dokładnie wytłumaczyła co i jak. Ma podejście do pacjenta.

18.07.2014

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, rozmawia z pacjentem, tłumaczy wszystko w zakresie choroby i sposobu leczenia, dopiero Ona pomogła mi z moim schorzeniem, a byłam wcześniej u kilku innych lekarzy (ortopeda, reumatolog), polecam gorąco, więcej takich lekarzy.

20.08.2013

Pani doktor z bardzo sztywnym podejściem, nic nie tłumaczy, mówi jak automat (jakby wyuczony na pamięć tekst), przepisała mojej córce poduszkę Frejki, po konsultacjach dziecka z dwoma innymi specjalistami okazało się, że ww. poduszka mogłaby tylko narobić krzywdy dziecku, którego stawy biodrowe są zupełnie zdrowe. Ponadto nie wyjaśniła dlaczego maleństwo ma to nosić, tylko kazała iść "do sklepu na górę" i "kupić majteczki odwodzące". Odradzam wszystkim tą panią. A jeśli już ktoś tam trafi, to radzę skonsultować się z innymi lekarzami.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
ulica Fliegera 18
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
Chorzów
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
Stefana Batorego 15
Bytom
Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Klinika Traf-Med