lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda, USG

Pani Doktor poświęciła mi 55 minut. Bardzo dokładnie wykonała USG i postawiła diagnozę. Jestem pod wrażeniem jej kompetencji, skrupulatności i podejścia do pacjenta.

Jestem pod wielkim wrażeniem podejściem tej Pani do swojego zawodu a przy tym dodatkowo idealne podejście do dziecka. Widać istnieją jeszcze lekarze z powołania i o tej Pani mogę to powiedzieć śmiało. Wszystko dokładnie wytłumaczone, byłam z niespełna trzy latkiem którego nie sposób okiełznać, u takich dzieci liczy się podejście od wejścia. Pani doktor spokojnie zobaczyła na co dziecko zwróciło uwagę chwilkę o tym zagadała pokazała, dziecko bez problemu dało sobie wykonać badanie grzecznie słuchając co Pani mówi. Taki "gatunek ludzi" to dziś rzadkość. Polecam

Polecam

Lekarka z klasą, która godnie traktuje ludzi. Bardzo pomogła mi w mojej chorobie. Po wielu miesiącach wędrówki od lekarza do lekarza, to USG ręki wyjaśniło przyczynę bólów. Szczerze polecam.

Wizyta u Pani doktor była totalną porażką...lekarz, który kompletnie nie słucha pacjenta (przerywa, nie pozwala dokończyć zdania, nie odpowiada na pytania) ...pozornie ociekająca grzecznością...co do kompetencji ( jestem po konsultacji z innym lekarzem) niestety również mam ogromne zastrzeżenia...reasumując szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.

Odradzam wizyte u Pani doktor mówi jak robot i trochę sie tak zachowuje stwierdziła że córka ma dysplazje bo urodziła sie duża , dwoje innych lekarzy tego nie stwierdzilo.na pierwszej wizycie mala miala ponoc dysplazje w stopniu lekkim,na drugim byla mala poprawa (podwójne pieluchowanie)pozniej zalecila poduszke Frejka( czego przyznam nie robilam bo mala bardzo w tym plakala i zostalam przy pieluchowaniu) a na 3 wizycie pani doktor stwierdzila ze niema poprawy i nie zalezy mi na dobru dziecka i ona dalej nas nie bedzie leczyc i dala skierowanie do innego lekarza.Gratuluje podejscia Pani doktor mnie za takie traktowanie petentów pewnie by zwolnili.

Bardzo miła Pani Doktor. Przeprowadza zabiegi profesjonalnie. Wszystko dokładnie wytłumaczyła co i jak. Ma podejście do pacjenta.

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, rozmawia z pacjentem, tłumaczy wszystko w zakresie choroby i sposobu leczenia, dopiero Ona pomogła mi z moim schorzeniem, a byłam wcześniej u kilku innych lekarzy (ortopeda, reumatolog), polecam gorąco, więcej takich lekarzy.

Pani doktor z bardzo sztywnym podejściem, nic nie tłumaczy, mówi jak automat (jakby wyuczony na pamięć tekst), przepisała mojej córce poduszkę Frejki, po konsultacjach dziecka z dwoma innymi specjalistami okazało się, że ww. poduszka mogłaby tylko narobić krzywdy dziecku, którego stawy biodrowe są zupełnie zdrowe. Ponadto nie wyjaśniła dlaczego maleństwo ma to nosić, tylko kazała iść "do sklepu na górę" i "kupić majteczki odwodzące". Odradzam wszystkim tą panią. A jeśli już ktoś tam trafi, to radzę skonsultować się z innymi lekarzami.

Pani doktor w ciągu 5 lat opieki nad moim dzieckiem nie zauważyła przykurczu ściegna Achillesa - tłumaczyła, ze dziecko chodzi dziwnie, poniewaz siedzi na podkurczonej nodze (choć nie siedziało w ten sposób). Niestety dzięki niekompetencji pani doktor synek bedzie prawdopodobnie miał zabieg operacyjny (a mozna było rozpoczać rehabilitację juz dawno temu). Poza tym na wszystkie pytania pani doktor odpowiada jak automat - jakby recytowała wiersz albo wyuczona na pamięc lekcję. Serdecznie odradzam