lek. med. Anna Rybczyńska

Zdecydowanie odradzam konsultacji u dr Rybczyńskiej. U mojego trzymiesięcznego synka zdiagnozowała kolkę, zapisała krople i czopki. Synek miał stan podgorączkowy i był niespokojny. Dr stwierdziła, że to normalne przy problemach trawiennych, poza tym jest rozpieszczony i dlatego chce być noszony na rękach. Badanie trwało minutę, bez otwierania pampersa i sprawdzenia ciemiączka. Po dobie od wizyty nie było żadnej poprawy więc skonsultowałam się z dr telefonicznie - nadal twierdziła, że to zwykła kolka, mam dać dziecku spokój i nie sprawdzać bez przerwy temperatury. W trzeciej dobie choroby zabraliśmy dziecko do szpitala, gdzie okazało się, że synek ma zagrażającą życiu urosepsę (CRP: 239 mg/l). W związku z tak poważną infekcją ze szpitala w Wieluniu zostaliśmy przewiezieni do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Tam lekarze pokazali nam, że synek ma również inne objawy świadczące o urosepsie: wysypka, obrzęk na twarzy, nabrzmiałe ciemiączko. Jak można aż tak się pomylić?

Najlepsza Pani doktor.nigdy nie spotkałem się z odmowa wizyty.zawsze nam pomogla,posiada ogromną wiedzę i ma super podejście do dzieci.polecam!!!

Kochani, napiszę krótko, ale mam nadzieję, że treściwie - Dr Rybczyńska to kompetentna, czyli znająca się na medycynie lekarka. OGROMNY PLUS to wielkie serce dla dzieciaczków! Podziwiam i polecam! Chciałam krótko, ale musi być min 100 znaków, by napisać opinię, wiec dodam, że po Pani Doktor widać, że kocha dzieci, bo wspaniale nawiązuje z nimi kontakt w czasie wizyty. Tak samo ciepła w rozmowie w poradni, jak i podczas wizyty prywatnej. Jest niesamowita, bo zawsze mogę na nią liczyć. Nawet podczas wyjazdów, gdy nie było jej na miejscu, mogłam liczyć ...

Podziwiam i polecam!
Chciałam krótko, ale musi być min 100 znaków, by napisać opinię, wiec dodam, że po Pani Doktor widać, że kocha dzieci, bo wspaniale nawiązuje z nimi kontakt w czasie wizyty. Tak samo ciepła w rozmowie w poradni, jak i podczas wizyty prywatnej. Jest niesamowita, bo zawsze mogę na nią liczyć. Nawet podczas wyjazdów, gdy nie było jej na miejscu, mogłam liczyć na jej poradę, bo w miarę możliwości starał mi się pomóc przez telefon i podpowiedzieć, co robić, czy pokierować dalej.
Poza tym muszę powiedzieć, że Pani Doktor pracuje w jednej z nielicznych (jeśli nie jedynej) poradni w Wieluniu, jaką jest NOVAMED ONE, w której nie trzeba czekać tygodnia na wizytę. Pacjenci są przyjmowani miło i sprawnie - BRAWO! Właśnie dlatego z pełną odpowiedzialnością oceniam BARDZO WYSOKO pracę Pani Doktor. Chyba rzadko się zdarza, żeby doktor w swoim prywatnym gabinecie sam z siebie podpowiedział, by zapisać się do poradni, w której przyjmuje na NFZ, gdy mieliśmy sporo kłopotów zdrowotnych wymagających częstych wizyt. Dlatego właśnie i ze względu na skuteczność leczenia z czystym sercem polecam Panią Doktor.

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Mieliśmy problem z ze swoją córeczką, tzn. zaczęła gorączkować.Od razu poszliśmy do Pani doktor. Doktor wytłumaczyła nam, że przyczyn wysokiej gorączki może być kilka. Ponieważ po zbadaniu nie stwierdziła zmian w płucach a i w buzi i na ciele nic nie było dała leki przeciwgorączkowe i kazała nawadniać a my mieliśmy ją obserwować. Powiedziała na co mamy zwrócić uwagę w domu. Okazało się, że rzeczywiście wyszły zmiany, pojechaliśmy więc znów do doktor a ona badając Karinkę powiedziała, że teraz już na 100% widzi, że to bostonka o której też mówiła na początku, że może być. Mąż powiedział, że "szacun" i ja tez uważam, że można ufać jej wiedzy i doświadczeniu. Poza tym widzę, że Doktor kocha dzieci. Lekarka godna polecenia.

Panią Doktor mogę z czystym sercem polecić każdemu choremu. Jest kompetentna i zaangażowana w proces leczenia. Poświęca czas na wytłumaczenie choroby i leczenia. To, co w niej bardzo cenię, to fakt, że jako jedna z nielicznych znanych mi lekarzy nie buduje swojej pozycji przez krytykę innych, chociaż zapewne przez to traci, bo w dzisiejszym świecie wielu pacjentów uwielbia "obrabianie" z lekarzem innych lekarzy w gabinecie.. Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka ...

Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka i synek nie boją się badania w gabinecie Pani Doktor.
Osobiście z racji kłopotów natury alergicznej mogę polecić Panią Doktor innym alergikom, bo to dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.
Z całym przekonaniem wystawiam Pani dr Rybczyńskiej najwyższą ocenę!

Polecam panią doktor. Zawsze poświęca swój czas małemu pacjentowi, można na nią liczyć w każdej sytuacji. Jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia chorego dziecka nawet w niedzielę czy późnym wieczorem. Jest kompetentna i zawsze służy fachową poradą.

Pani Doktoe jest bardzo dobrym lekarzem i specjalista w swojje dziedzinie! Kompetentna i miła. Nie zgadzam się z komentarzem, ze leczy w "ciemno". zawsze potrafi wytłumaczyć i uzasadnić stosowane leczenie. Ma podejscie do dzieci. Mój synek jest zachwycony. Gorąco polecam.

Pani doktor bardzo miła była to nasza pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta w tym gabinecie.Pani doktor dokładnie wysłuchała historii choroby następnie sama dużo opowiadała i tłumaczyła na temat leczenia kazała dzwonić jak przebiega leczenie,dziecko zachwycone z wizyty,a to też ważne.Serdecznie polecam.

Świetna lekarka. Pełen profesjonalizm. Widać, że ma ogromną wiedzę i super podejście do dzieci. Pierwszy raz miałam wszystko wytłumaczone. Polecam każdemu, kto chce być włąściwie leczony!

Polecam każdemu, kto chce być włąściwie leczony!