lekarz Anna Sadowska-Przytocka

Dermatolog

Łuszczyca nie jest przyjemną chorobą, każdy kto się z nią zetknął wie o tym doskonale. Ja męczę się z nią od dawna. Jednak teraz moim lekarzem jest dr Sadowska-Przytocka i dzięki jej specjalistycznemu podejściu ta dolegliwość nie jest już tak problemowa jak kiedyś. Moje doświadczenia sprawiają, że szczerze mogę polecać Panią doktor jako jednego z najlepszych dermatologów w Poznaniu.

Doktor Sadowska to dobry i przemiły dermatolog dziecięcy. Moja córka ma probemy ze skórą o podłożu alergicznym i po poszukiwaniach dobrego specjalisty w Poznaniu w końcu znalazłyśmy własciwego lekarza. Pani doktor wytłumaczyła dokładnia jak w sytuacji tego schorzenia, dbać o higienę skóry i czefo w tym kontekście unikać. Zawsze, jak mam jakąś wątpliwość mogę się łatwo z nią skontaktować. Przepisuje skuteczne leki. Polecam.

Wizyta odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze co pomaga takim ludziom jak ja, którzy wstydzą się swojego schorzenia.

Bardzo uprzejma pani doktor, która potrafi świetnie wytłumaczyć genezę schorzenia i znaleźć sposób na jego zwalczenie. Trafnie tłumaczy, jakie nawyki higieniczne trzeba zmianić, żeby zmniejszyć objawy choroby.

W moim przypadku, wizyta była bardzo efektywna. Pani doktor dokładnie zbadała moje schorzenie, później wypytywała szczegółowo o higienę skóry, sposób odżywiania, a na końcu prócz leków udzieliła wskazówek odnoszących się do higieny skóry. Gorąco polecam.

wizyta była bardzo krótka, leczenie długotrwałe trądzika polecane tylko antybiotyki, bez zapewnienia efektu

Długo walczyłem z trądzikiem, ale dopiero z panią doktor Sadowską udało nam się znaleźć rozwiązanie. Dermatolog i przyjaciel nastolatka w jednym.