mgr Anna Schmidt-Przeździeckamgr Anna Schmidt-Przeździecka - zdjęcie profilowe

mgr Anna Schmidt-Przeździecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem z I stopniem specjalizacji klinicznej i psychoterapeutą z ponad 20 letnim stażem pracy. Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Kilkanaście lat pracowałam w Poradnii Leczenia Uzależnień, oraz jako wolontariusz w hospicjum. Od 2007 roku prowadzę terapię indywidualną dorosłych i młodzieży w prywatnym Ośrodku Psychoterapii Empatia. Jestem też na facebooku: Psychoterapia-Anna Schmidt-Przeździecka

Pracowałam z Panią Anią bardzo aktywnie przez ponad rok. Jestem bardzo zadowolona, pomogła mi uzmysłowić sobie wiele spraw i mechanizmów jakimi się kieruję w życiu. Jej wiedza i wyłapywanie moich schematów bardzo mi pomogły. Czułam też duże wsparcie i sympatię, co ułatwiło mi głębsze otwarcie i poruszanie trudnych tematów. Bardzo polecam.

Pani Anna to bardzo dobry fachowiec, przede wszystkim jasno mówi na czym będzie polegała terapia i czego chce się dowiedzieć o pacjencie, aby w rezultacie pomóc znaleźć rozwiązanie na bolączki, z którymi sie przychodzi do gabinetu. I wiecie co Wam powiem? Tak się stało, a mi żyje się o niebo lepiej. Zrozumiałem wiele spraw, wiele procesów jakie we mnie zachodzą i dlaczego tak a nie inaczej. Dostałem tez wskazówki co robić kiedy zbierają się czarne chmury nad głową. Co jeszcze jest ważne…. wysoka kultura osobista i bardzo dobra atmosfera podczas spotkań. To pozwala na bezpieczne otwarcie swojego serca i głowy…..reszta to już z górki w tak fachowych rękach Pani Anny. Polecam z całego serca! :-)

Pomogła mi wyjść z bulimii, a nie wierzyłam, że to w ogóle możliwe. Polecam każdemu

Jest wspaniałą osobą, kompetentną, cierpliwą, posiadającą szeroką wiedzę. Pomimo mojego wycofania w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobrze mi się z nią rozmawia. POLECAM

Ciężko niżej ocenić niż max. Ogrom ciepła, wiedzy, fachowości i cierpliwości. Szczerze polecam borykającym się z własną psychiką.

JEST ŚWIETNA ,POLECAM KAŻDEMU. MA W SOBIE MASĘ CIERPLIWOŚCI I ZROZUMIENIA, A CHYBA JESTEM TRUDNĄ PACJENTKĄ.CZASEM MAM WRAŻENIE,ŻE ZNA MOJE MYŚLI. MOGĘ ZAWSZE NA NIĄ LICZYĆ, NIE TYLKO W CZASIE JEJ PRACY. UWAŻAM, ŻE JEST GODNA POLECENIA,KAŻDEMU KTO BORYKA SIĘ ZE SOBĄ,SWOIMI MYŚLAMI I BRAKIEM CHĘCI DO ŻYCIA.