lekarz Anna Ściszek

Witam. Jakiś czas temu byłam na wizycie z niemowlakiem u Pani doktor. Dodam, iż syn urodził się 2 miesiące przed terminem w związku z czym miał bardzo dużo kontroli u różnych lekarzy. Jednak mimo to nie miał pobranej krwi, więc Pani doktor zaczęła mnie obrażać, że jestem niewyedukowana twierdząc, iż to moja wina. To nie pierwsza wizyta u Pani doktor, która badała go pobieżnie, a jak pojawił się problem niepobranej krwi to winę zgoniła na mnie czyli na matkę. A to w końcu od czego jest lekarz? Dzisiaj byliśmy ponownie na wizycie i Pani doktor swojego nastawienia nie zmieniła.

Witam, czy ktoś ma namiary na Panią Dr.? Kiedyś przyjmowała w przychodni na Paderewskiego 6 - kiedyś:(. Bardzo proszę o pomoc

serdecznie polecam dr Ściszek ,jest prawdziwym lekarzem z powołania,jest pediatrą ale doskonale diagnozuje dorosłych.Chapeau bas!

Pani Ściszek to lekarz masakra. Jest po prostu super babka. Przyjmuje w przychodni, dziecko bada 40 minut, rozbiera sprawdza pachwiny, węzły wszystko!!! Wykryła u mojego dziecka wadę serca gdzie pytając wcześniej ok 6 lekarzy powiedziano mi że jest wszystko ok, a ona wykryła wadę!!! Lekarz bardzo miły cała moja rodzina leczy się u niej bo ona jest jedna zainteresowana naszym zdrowiem. Bardzo polecam Dr Ściszek.

Polecam lekarz z powołania. Jest to osoba godna zaufania, która zawsze troszczy się o pacjenta.