lekarz Anna Skarżewska-Sarniak

niekompetentna i w ogóle nie słucha pacjenta... stawia błędne diagnozy...zdecydowanie nie polecam...

wizyta odbyta w Lux Med, poszukujac dobrego lekarza, ktory pomoze mi zajsc w ciaze, poszlam do tej Pani. Odradzam! Przyszlam z wyraznym wynikiem USG, ze mam PCO - nalezaloby teraz zrobic badania hormonalne, na co p.Doktor, ze rok trzeba sie starac, wiec USG olala i nie zajela sie moim problemme. Poprosilam chociaz o badania hormonalne - tak dała, ale tylko na estradiol i progesteron - mowiac zeby je zrobic 5-9 dzien. Z pierwszym sie zgodze, ale progesteron robi sie po owulacji (22-25 dzien przy cyklu 28) !!!!!!

Nie straszy, uspokaja, ma kobiece podejscie do pacjentek. Wzbudza zaufanie i jest fachowa. Polecam, tym, którzy zawiedli się na ginekologach zbywajacych pacjantów i trywializujących ich obawy.

Serdecznie polecam panią doktor. Jest bardzo kompetentnym, konkretnym lekarzem. Zawsze w razie potrzeby zleci badania - miałam problemy z zasłabnięciami, czy nagłym niewytłumaczalnym wzrostem wagi i kiedy lekarz rodzinny zasugerował badania hormonalne, pani doktor zawsze mi je zlecała. Kiedy poprosiłam o zamianę pigułek na sporo tańsze - też nie robiła żadnych problemów. Sporo osób się jej boi, ale ona ma po prostu taki specyficzny tembr głosu, który może sprawiać wrażenie jakby była zła na coś, lecz mimo to jest bardzo miłą osobą. Nigdy nie odprawiła mnie z kwitkiem, a chodzę do niej jakieś 15 lat.

Pani doktor prowadzi moją ciążę aktualnie, jest kompetentna, nie wylewna ale bardzo konkretna. Jestem z niej zadowolona, polecam.

uwazam iz pani Doktor jest super.moze czasem sie wydaje nie mila ale chyba kazdy ma prawo miec zly dzien i mi tez ciaze prowadzila bardzo dobrze

Odpowiada mi i podejście do mnie czyli pacjentki , jest kompetentna , miła , nie wylewna , ale to nie o to chodzi , nie śpieszy się , czasu poświęca tyle ile trzeba . Czyta wyniki zaleconych badań i mówi to , co pacjentka wiedzieć powinna , że np.jest ok zapraszam za rok na kontrolne badania , jeśli chcesz wiedzieć coś więcej pytaj...cierpliwie odpowiada . POLECAM

POLECAM

Odradzam wizytę u tej lekarki!. Zapłaciałam za wizytę prywatną aby skonsulować wyniki cytologi a ona zapytała po co do nie przyszłam. Beznadziejna jest! I jeszcze kasę za to bierze!

Pani doktor może nie jest zbyt wylewna, ale sympatyczna i kompetentna, a do tego bardzo konkretna,

bez nadziejna baba prowadzila moja pierwsza ciaze do 6m poten dala mi na usg i zrobilam poszlam na kolejna wizyte a ta mi prosto z mostu pani dziecko ma wade serca prosze wiecej nie przychodzic do mnie ja zendlalam obudzilam sie w szpitalu a tam lekarz mowi pani coreczka jest zdrowa nie ma zadnej wady dzis ma 5l i jest ok a kekarki nie polecam