lek. med. Anna Skowrońska

Lekarz ortopeda z wieloletnim doświadczeniem.

Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ręki, operuje mi.in zespół cieśni nadgarstka.

Lekarz ortopeda z wieloletnim doświadczeniem.

Trafna diagnoza, pewna ręka, piękne i precyzyjne cięcia, ręka po której wszystko się pięknie goi. Cóż więcej trzeba? Rzeczowa i konkretna. A że nie zawsze daje się pacjentom nagadac do woli, to i dobrze, bo to ani magiel ani konfesjonał. Szkoda Jej cennego czasu.

Dzięki Pani doktor musiałam mieć powtórną operację, skutkiem czego ręka nie jest w pełni sprawna i dodatkowo boli. Nie polecam

nie polecam. Oprywskliwa, nie życzliwa, nie zainteresowana., wręcz z fochem. Nie udzieliła mi odpowiedzi na ważne dla mnie pytanie. Prywatna wizyta trwała 5 minut i nic nie wniosła.

Byłem na konsultacji u tej pani.Jedna noga była już na urlopie.Bardzo niekompetentna.Zimna i lodowata.Przysiege Hipokratesa ma za nic.Unikajcie jak ognia to nie lekarz to...poprostu zły człowiek

W lutym br. został mi bardzo kompetentnie wykonany zabieg dłoni przez dr Annę Skowrońską. Pani doktor nie tylko świetnie przeprowadziła zabieg, ale dobrze mnie do niego przygotowała i okazała ciepłą troskliwość przed i po zabiegu. W mojej opinii jest wysokiej klasy specjalistką.

W lutym br. został mi bardzo kompetentnie wykonany zabieg dłoni przez
dr Annę Skowrońską. Pani doktor nie tylko świetnie przeprowadziła zabieg,

Dzięki p. doktor Skowrońskiej przestałam cierpiec. Mam zoperowane obydwie dłonie, pani doktor postarała się dla mnie o jak najszybsze terminy i to w ramach NFZ. Absolutnie godna polecenia.

Absolutnie godna polecenia.

Miałam 2 operacje - ręka lewa i i prawa w przeciągu roku. W Centrum Damiana w ramach NFZ. Pani doktor jest super. Blizna na prawej niewidoczna, ręka nie boli. Obecnie jestem po 2 operacji tydzień. Jest dobrze, boli mniej niż ostatnio. Atmosfera na oddziale i opieka była super. Polecam :)

Po miesiącach poszukiwań i błędnego leczenia (raczej kaleczenia) ręki trafiłam na dr Skowrońską. Potraktowała mnie niezwykle profesjonalnie, rzeczowo i uprzejmie, wzbudzając zaufanie. Sama do mnie zadzwoniła z propozycją operacji na koszt NFZ gdy nieoczekiwanie zwolniło się miejsce. Przyjmowała mnie czasem poza kolejką, bez zapisów. Jestem bardzo zadowolona z jej podejścia, kontaktu i fachowo przeprowadzonej operacji. Polecam wszystkim potrzebującym ortopedy, chirurga ręki i chirurga plastycznego - i miłego człowieka! - w jednym.

bylam operowana przez pania doktor. bardzo bezposrednia ale rzeczowa. no i jako jedyna rozpoznala moje schorzenie trafnie.