Anna Skrzyńska-Kośmider

51,774867119,4637321042 632 81 80
palma@post.pl

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
13 opinii

Do pani doktor chodziłam w ciąży,bardzo dokładnie i dobrze wykonuje swój zawód,ją jestem przyjechałam z słowacji i miałam problem z poleceniem dobrego lekarza pani doktor jest bardzo dobrym ginekologem.polecam wszystkim kobietom w ciąży.miriama

Bylam tylko raz na wizycie u pani Skrzynskiej i juz wiecej sie nie wybieram! Od razu stwierdzila, ze mam wirusa HVP i kilka razy poinformowala, ze leczenie jest to dlugotrwale i kosztowne (wymrozenie). Przestraszona umowilam sie na wizyte (250 zl). Przypadkowo trafilam na forum i przeczytalam, ze inni takze otrzymali taka dioagnoze i okazala sie ona nieprawda. Poszlam do innego ginekologa, dowiedzialam sie, ze tego wirusa wykrywa sie przez badania laboratoryjne i nie mozna go zdiagnozowac na oko. Jestem w szoku niekompetencja pani Skrzynskiej.

Odradzam. po krótkim badaniu ginekologicznym pani doktor również i u mnie stwierdziła wirusa hpv niskiego ryzyka czyli kłykciny kończyste. Podobnie jak u poprzedniczek kazał o tym poczytać w internecie i zaleciła wymrażanie we własnym prywatnym gabinecie lekarskim. Wizyta u innego specjalisty nie potwierdziła diagnozy pani doktor. Najwyraźniej pani doktor szuka dodatkowych źródeł dochodu...

Bardzo świetna Pani doktor:) Prowadziła mi dwie ciąże dzieki Niej mam dwóch wspaniałych synków:) Zawsze jest miła ciepła nie czuć skrępowania przy badaniu i przede wszystkim delikatna w czasie badania. Polecam wszystkim kobitkom!!!!!

Pani doktor (jak sama przyznaje) u co drugiej dziewczyny stwierdza wirusa HPV i zleca zabiegi, które niemało kosztują. Potrafi nawet dokładnie opisać, gdzie jej zdaniem widoczne są zmiany. Z tego co wiem wystarczy przyjść do niej z jakimkolwiek stanem zapalnym, żeby postawiła tę diagnozę. W ten sposób zarabia kasę na prywatnym gabinecie. Jej diagnoz nie potwierdzają inni lekarze. Uważam, że jej zachowanie jest wysoce nieetyczne i nie polecam!

Pani dr co drugiej dziewczynie stawia ta samą diagnozę i zaleca wymrażanie, oczywiście diagnoza ta jest błędna. A co więcej każe poczytać sobie o tym w internecie. Zero kompetencji jak dla mnie.

Wg mnie niekompetentna lekarka i zamiast przepisać leki doraźne, od razu kieruje na zabiegi do prywatnego gabinetu. Wiadomo w jakim celu...

Cudowna osoba, Wspaniała Pani doktor dzięki Niej mam dwie kochane córeczki pomimo tego iż "moje ciało nie miało ochoty zostać mamą" była nie ustępliwa i wygrała, jestem jej wdzięczna. Miałam dwa naturalne porody w niesamowitej, ciepłej atmosferze.

juz ponad 8 lat jestem pod opieką tej pani doktor. zdrowe podejscie do tematu.poprowadzila mi cała ciążę.polecam

Leczę się u Pani doktor od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam

Nie nazekam na opieke medyczną tej Pani doktor:)

Bardzo uprzejma, kompetentna osoba potrafi rozmawiac z pacjentem tak że nie czuje się skrempowania

Niezwykle kompetentna lekarka,która ,wiedząc,że od kilku lat jestem nosicielką wirusa HPV (typu onkogennego),bez względu na mój idealny wynik badania cytologicznego(1),skierowała mnie na badanie kolposkopowe,mające wykluczyć ewentualne zmiany nowotworowe szyjki macicy.Przy tak idealnym wyniku cytologii,niewielu lekarzy zdecydowałoby się na tak dalece kompetentne zachowanie względem pacjenta .

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny