dr n. med.Anna Skrzyńska-Kośmider

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
13 opinii

• 5

Do pani doktor chodziłam w ciąży,bardzo dokładnie i dobrze wykonuje swój zawód,ją jestem przyjechałam z słowacji i miałam problem z poleceniem dobrego lekarza pani doktor jest bardzo dobrym ginekologem.polecam wszystkim kobietom w ciąży.miriama

• 1

Bylam tylko raz na wizycie u pani Skrzynskiej i juz wiecej sie nie wybieram! Od razu stwierdzila, ze mam wirusa HVP i kilka razy poinformowala, ze leczenie jest to dlugotrwale i kosztowne (wymrozenie). Przestraszona umowilam sie na wizyte (250 zl). Przypadkowo trafilam na forum i przeczytalam, ze inni takze otrzymali taka dioagnoze i okazala sie ona nieprawda. Poszlam do innego ginekologa, dowiedzialam sie, ze tego wirusa wykrywa sie przez badania laboratoryjne i nie mozna go zdiagnozowac na oko. Jestem w szoku niekompetencja pani Skrzynskiej.

• 1

Odradzam. po krótkim badaniu ginekologicznym pani doktor również i u mnie stwierdziła wirusa hpv niskiego ryzyka czyli kłykciny kończyste. Podobnie jak u poprzedniczek kazał o tym poczytać w internecie i zaleciła wymrażanie we własnym prywatnym gabinecie lekarskim. Wizyta u innego specjalisty nie potwierdziła diagnozy pani doktor. Najwyraźniej pani doktor szuka dodatkowych źródeł dochodu...

• 5

Bardzo świetna Pani doktor:) Prowadziła mi dwie ciąże dzieki Niej mam dwóch wspaniałych synków:) Zawsze jest miła ciepła nie czuć skrępowania przy badaniu i przede wszystkim delikatna w czasie badania. Polecam wszystkim kobitkom!!!!!

• 1

Pani doktor (jak sama przyznaje) u co drugiej dziewczyny stwierdza wirusa HPV i zleca zabiegi, które niemało kosztują. Potrafi nawet dokładnie opisać, gdzie jej zdaniem widoczne są zmiany. Z tego co wiem wystarczy przyjść do niej z jakimkolwiek stanem zapalnym, żeby postawiła tę diagnozę. W ten sposób zarabia kasę na prywatnym gabinecie. Jej diagnoz nie potwierdzają inni lekarze. Uważam, że jej zachowanie jest wysoce nieetyczne i nie polecam!

• 1

Pani dr co drugiej dziewczynie stawia ta samą diagnozę i zaleca wymrażanie, oczywiście diagnoza ta jest błędna. A co więcej każe poczytać sobie o tym w internecie. Zero kompetencji jak dla mnie.

• 1

Wg mnie niekompetentna lekarka i zamiast przepisać leki doraźne, od razu kieruje na zabiegi do prywatnego gabinetu. Wiadomo w jakim celu...

• 5

Cudowna osoba, Wspaniała Pani doktor dzięki Niej mam dwie kochane córeczki pomimo tego iż "moje ciało nie miało ochoty zostać mamą" była nie ustępliwa i wygrała, jestem jej wdzięczna. Miałam dwa naturalne porody w niesamowitej, ciepłej atmosferze.

• 5

juz ponad 8 lat jestem pod opieką tej pani doktor. zdrowe podejscie do tematu.poprowadzila mi cała ciążę.polecam

• 5

Leczę się u Pani doktor od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam

• 5

Nie nazekam na opieke medyczną tej Pani doktor:)

• 5

Bardzo uprzejma, kompetentna osoba potrafi rozmawiac z pacjentem tak że nie czuje się skrempowania

• 5

Niezwykle kompetentna lekarka,która ,wiedząc,że od kilku lat jestem nosicielką wirusa HPV (typu onkogennego),bez względu na mój idealny wynik badania cytologicznego(1),skierowała mnie na badanie kolposkopowe,mające wykluczyć ewentualne zmiany nowotworowe szyjki macicy.Przy tak idealnym wyniku cytologii,niewielu lekarzy zdecydowałoby się na tak dalece kompetentne zachowanie względem pacjenta .

Gdzie przyjmuję

51,774867119,4637321042 632 81 80
    palma@post.pl

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat