dr n. med. Anna Sobieraj

2,8
3,3

Ewelina

23.12.2015

Pani Doktor jest ekscentryczna, ale na pewno jest to specjalista godny polecenia. Jestem pod jej opieką od 14 lat i nie uważam, że jest to czas stracony.

Teresa

23.04.2014

Moze Pani doktor nie jest uprzejma ale nie chodzimy do lekarza zeby nam schlebiali. Jest doskonalym fachowcem, do (oczu) pacjenta podchodzi profesionalnie i wykonuje swoja prace bardzo dokladnie. Prawdziwy lekarz ktory nie bedzie sie milutko do nas usmiechac zeby zarobic pieniadze tylko wykorzysta swoje naprawde dobre kompetencje zeby z zaangazowaniem pomoc naszym oczom. Czyz nie o to wlasnie chodzi? Jezeli ktos nie poleca Pani Sobieraj tylko ze wzgledu na jej sposob bycia (ekscentryczny) to nie wiem po co chodzi do okulisty.

20.06.2013

z wizyty u pani doktór to jestem troche zadowolona a troche nie.Jak weszłam do gabinetu to ta kurkowata kobiecina nakrzyczała na mnie czemu dopiero teraz do niej przyszłam.no bo mówie nie było wcześniej autobusu.a ona że z takimi oczami to nie wiem na co ja czekam.No to ja na to że na badanie.I wtenczas sie zaczeno.że se jaja robie,nie zdaje se sprawy w jakim stanie som moje oczy i takie tam.no to ja że nie wiem jak to jest z moimi oczami bo nie moge nawet w lustrze zobaczyc tak kurde łzawiom.ledwo żem weszła a tu taki stres.ale dobra.pani doktór zaczena mie badać.troche śmierdziało jej z ust i przewracała tak dziwnie oczami.chciało mi sie płakać a ona gdakała i gdakała.w końcu powiedziała że nie widze na jedno oko a na drugie tylko troche.tyle to i ja wiedziałam.na wszelki wypadek nie mówiłam że jerzdże samochodem czasami bo by sie wściekła chyba.ale dobra.podzienkowałam wzienam klamoty i wincy tam nie pójde.Waćka.

19.06.2013

Osoba apodyktyczna z lekkim psychopatycznym zacięciem.Chaotyczna w badaniu,niepewna w diagnozie,przejawia skrajnie lekceważący stosunek do pacjentów.Despotyzm w stosunku do pracowników nasuwa skojarzenia do najbardziej straszliwych tyranów średniowiecznych.Propagatorka nowoczesnego niewolnictwa.Niezwykłe parcie na szmal niemalże wygrawerowane na twarzy.Nie polecam.

12.04.2013

Wielka wiedza, wspaniałe podejście do pacjentów. Pani doktor wyjaśnia wszystko dokładnie, szczegółowo. To, że zajmowała się innymi pacjentami podczas gdy ja czekałem na rozszerzenie się źrenic po zakropieniu to normalne. Trudno, żeby siedziała z założonymi rekami przez 40 minut. Długie terminy, owszem, ale to tylko świadczy o tym jakie ma wzięcie jako lekarz. Większość osób z jakimi rozmawiałem w poczekalni to były osoby powracające albo z polecenia. Wyposażenie gabinetu na światowym poziomie - mam porównanie z Europą Zachodnią i USA. Świetny lekarz, co stwierdzam na podstawie kilkuletniego leczenia się mojej mamy i mojego własnego. Bardzo polecam. Józef Małocha.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Chrzanów"?

Wietnamska 54
Katowice
"Webolit-Polska" Sp. z o.o.
ul. Lwowska 34
Chorzów
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ul. Topolowa 16
Chrzanów
Nowoczesne Centrum Medyczne LASER Sp. z o.o.
Oś XXX-lecia 21
Krapkowice
NOWOCZESNE CENTRUM MEDYCZNE "LASER"
ul. Armii Krajowej 22
ul. Gabriela Narutowicza 9
Trzebinia
ul. kard. Wyszyńskiego 17
Chrzanów
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
ul. Wrocławska 1-3
Kraków
Sienkiewicza 15
ul. Grunwaldzka 74
OKULUS PLUS - Świadczenia ambulatoryjne
ul. Nowa 8
Rynek 4
Trzebinia
Centrum Medyczne "DIABET" s.c.
ulica Kościuszki 18
Chrzanów
Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica 9 Maja 2
Libiąż