dr n. med.Anna Sobieraj

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
17 opinii

• 5

Moze Pani doktor nie jest uprzejma ale nie chodzimy do lekarza zeby nam schlebiali. Jest doskonalym fachowcem, do (oczu) pacjenta podchodzi profesionalnie i wykonuje swoja prace bardzo dokladnie. Prawdziwy lekarz ktory nie bedzie sie milutko do nas usmiechac zeby zarobic pieniadze tylko wykorzysta swoje naprawde dobre kompetencje zeby z zaangazowaniem pomoc naszym oczom. Czyz nie o to wlasnie chodzi? Jezeli ktos nie poleca Pani Sobieraj tylko ze wzgledu na jej sposob bycia (ekscentryczny) to nie wiem po co chodzi do okulisty.

• 1

z wizyty u pani doktór to jestem troche zadowolona a troche nie.Jak weszłam do gabinetu to ta kurkowata kobiecina nakrzyczała na mnie czemu dopiero teraz do niej przyszłam.no bo mówie nie było wcześniej autobusu.a ona że z takimi oczami to nie wiem na co ja czekam.No to ja na to że na badanie.I wtenczas sie zaczeno.że se jaja robie,nie zdaje se sprawy w jakim stanie som moje oczy i takie tam.no to ja że nie wiem jak to jest z moimi oczami bo nie moge nawet w lustrze zobaczyc tak kurde łzawiom.ledwo żem weszła a tu taki stres.ale dobra.pani doktór zaczena mie badać.troche śmierdziało jej z ust i przewracała tak dziwnie oczami.chciało mi sie płakać a ona gdakała i gdakała.w końcu powiedziała że nie widze na jedno oko a na drugie tylko troche.tyle to i ja wiedziałam.na wszelki wypadek nie mówiłam że jerzdże samochodem czasami bo by sie wściekła chyba.ale dobra.podzienkowałam wzienam klamoty i wincy tam nie pójde.Waćka.

• 1

Osoba apodyktyczna z lekkim psychopatycznym zacięciem.Chaotyczna w badaniu,niepewna w diagnozie,przejawia skrajnie lekceważący stosunek do pacjentów.Despotyzm w stosunku do pracowników nasuwa skojarzenia do najbardziej straszliwych tyranów średniowiecznych.Propagatorka nowoczesnego niewolnictwa.Niezwykłe parcie na szmal niemalże wygrawerowane na twarzy.Nie polecam.

• 5

Wielka wiedza, wspaniałe podejście do pacjentów. Pani doktor wyjaśnia wszystko dokładnie, szczegółowo. To, że zajmowała się innymi pacjentami podczas gdy ja czekałem na rozszerzenie się źrenic po zakropieniu to normalne. Trudno, żeby siedziała z założonymi rekami przez 40 minut. Długie terminy, owszem, ale to tylko świadczy o tym jakie ma wzięcie jako lekarz. Większość osób z jakimi rozmawiałem w poczekalni to były osoby powracające albo z polecenia. Wyposażenie gabinetu na światowym poziomie - mam porównanie z Europą Zachodnią i USA. Świetny lekarz, co stwierdzam na podstawie kilkuletniego leczenia się mojej mamy i mojego własnego. Bardzo polecam. Józef Małocha.

• 5

Doskonała lekarka bardzo dokładna, poświęca dużo czasu dla każdego pacjenta, mam do niej pełne zaufanie, polecam.

• 1

Ta niekopetentna osoba nie dość, że robiła problemy w przychodni z terminami jak również przyjęciem na już umówiony termin na który czekało się miesiąc to jeszcze bezczelnie miała pretensje, że przychodziło się po pracy bo wcześniej nie dawałem rady. Wmawiała mi, że przy moim dużym astygmatyźmie wada nie będzie się pogłębiać i okulary nie są mi do niczego potrzebne. Szkoda czasu i nerwów. Powinna zmienić zawód.

• 1

Niestety, Pani Doktor była bardzo arogancka i niemiła. Traktuje pacjentów w przychodni jak zło konieczne. A tych, którzy przychodzą na badania okresowe jeszcze gorzej. Może ma wiedzę i kompetencje, ale od kogoś kto jest doktorem nauk medycznych raczej oczekuje się kultury osobistej na wyższym poziomie. Naprawdę, jeżeli ktoś nie chce sobie nerwów targać, to lepiej unikać wizyty u tej Pani. Nie polecam.

• 1

nie polecam zostałem przyjęty jak natręt a nie pacjent

• 5

Panie dr.dr. Czepiel i Sobieraj uratowała resztki wzroku mojej córce, tylko im ufam, a odwiedziłyśmy sporo gabinetów! Bardzo kompetentna, gabinet super wyposażony, możliwe wykonanie wszelkich badań bez konieczności wyjazdów do kliniki; fantastyczne podejście do dzieci

• 5

Dla dzieci jest świetna ponieważ nie odpuszcza i wymaga a nie jak inni "jak nie chce to napiszemy że nie wykonano" zmusza dzieci do współpracy a potem nagradza. Z moim uparciuchem to jedyny okulista, któremu udało się badanie doprowadzić do końca - od A do Z.

• 4

mało komunikatywna, ale sposób badania, wyciągania wniosków i diagnozy z wysokiej półki. Fakt, gabinet raczej marnie wygląda, wyposażenie specjalistyczne za to jak mogę porównać, dość bogate. Sądzę, że za to co zrobiła u mnie 120 pln to uczciwie zarobione pieniądze. Badanie ok. godz. z zakrapianiem oczu, więc nie mam uwag że w międzyczasie siedziałem na korytarzu a ona innego pacjenta przyjmowała.

• 5

Pani doktor naprawde zna się na rzeczy. mogę to powiedziec jako osoba związana z branżą medyczną. można jej spokojnie o wszystkim opowiedziec, potrafi trafnie postawic diagnozę, odnaleźc przyczyne zaburzeń. może jest dośc bezpośrednia ale akurat dla mnie to atut. mam porównanie z innymi okulistami, którzy nie potrafią analizowac przypadków nietypowych, wiązac ze sobą objawów także tych związanych z układem nerwowym. Poza tym Pani doktor dysponuje naprawde najwyższej klasy sprzętem. W przychodni lekarz zamiast szkieł na astygmatyzm dobrał soczewki na krótkowzrocznosc co jest dośc sporą różnicą. poza tym kilku okulistów zastanawiało się nad zmianami w gałce ocznej, które przypominały tłuszczaki a tak naprawde okazały się zwykłymi skupiskami pigmentu w oku.

• 1

Może wiedzę posiada ta Pani doktor, ale traktowanie pacjentów poniżej pasa: -brak kultury osobistej, -brak podstaw dobrego wychowania, -niedopuszczanie do zdania podczas wizyty, -ta Pani ma za dużo pieniążków na koncie, bo pacjentów przyjmuje jak jej wygodnie i robi selekcję na "swoich" pacjentów i obcych. Tych drugich totalnie olewa, że nie określę tego wprost: ma ich głęboko w d.... -obowiązkiem lekarza na wizycie prywatnej czyli płatnej jest chociaż wysłuchanie pacjenta o jego dolegliwości, a ta Pani swoim monologiem wytrąca z równowagi nawet stoickiego flegmatyka... ODRADZAM, ODRADZAM i jeszcze raz ODRADZAM !!!!!!! Szukajcie innych okulistów, bo tej Pani już gwiazdorstwo okulistyczne uderzyło do głowy....

• 4

Kobieta na pewno zna się na swoim fachu. To nie to, co wizyta w publicznym gabinecie, 10 minut i wychodzisz. Tutaj może to nawet trwać godzinę, dwie. ALE - często zajmuje się paroma pacjentami na raz. Ponadto jest nazbyt bezpośrednia w stosunku do młodych ludzi i pozwala sobie na za dużo. Ogólnie - polecam ją, ale należy mieć na uwadze,że człowiek może sięu niej poczuć lekceważony.

• 1

smrod z ust,arogancka.to cos ubliza swoim pacjetom nie mowiac o dziewczynach ktore tam pracoja

• 5

cudowna kobieta. najlepsza okulistka i osoba jakąkolwiek można spotkać :) godna polecenia specjalistka :)

• 5

Anioł nie lekarz . I jako kobieta wspaniała pełna ciepła i skromności, a przy tym najwybitniejsze zdolności nawiązywania z pacjentem kontaktu.

Gdzie przyjmuję

place 11

gabinet

Słowackiego 16 l 1
    Chrzanów
    50,14240819,3998302

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat