dr Anna Springwald

Byłam u Pani Doktor pierwszy raz wczoraj i zamierzam pozostać jej pacjentką :) zasugerowałam się opiniami tutaj i nie tylko tutaj przedstawionych i na tej zasadzie wybrałam się do Pani Doktor. Potwierdzam wszystkie bardzo dobre opinie na jej temat, dołączając do nich swoją również taką :) Pani Doktor jest bardzo mądrą, profesjonalną, elokwentną, wykształconą, a na dodatek miłą osobą! Bardzo mi pomogła, POLECAM!

Pani doktor owszem uprzejma miła.Bada delikatnie ale tylko na początku później już sobie pozwala na więcej niedelikatności.Niestety jej podejście do badań jest takie nie trzeba, można później, nietypowe objawy mogą występować i wcale nie trzeba się martwić.Wiele razy mi powtarzała że jak jestem przed 30 to możemy się starać do roku a później dopiero reszta ewentualnych badań oczywiście męża nie trzeba badać bo po co... W końcu zmieniłam lekarza na faceta jeśli chodzi o badanie przedelikatny, usg nie trwa 5 sekund tylko wszystko dokładnie i w różnych powiększeniach itp. i o dziwo obajwy tam normale oznaczają problemy z zjaściem w ciążę i inne badania zrobione wszystko jest jasne i jest już w trakcie leczenia.Teraz jestem pełna nadzieji bo już wiadomo co i jak a u Pani doktor czekałabym nie wiem na co i jak długo no ale w sumie wizytki przez rok a później pewnie odkryłaby może dzieki Bogu że coś nie tak a latka lecą.Tak więc dla starających się nie polecam.

Najlepszy ginekolog, z jakim spotkałam się w Krakowie. Jest bardzo kompetentna, bada dokładnie i delikatnie. Swietnie tłumaczy wszelkie wątpliwości. Jest ciepła i życzliwa, a przy tym konkretna - w gabinecie spędza się tyle czasu ile trzeba żeby omówić problem, ale nie dłużej (stąd raczej nie ma opóźnień w przyjmowaniu umówionych na godzinę pacjentek). Zajmowała się moją ciążą bardzo profesjonalnie. Wzbudza zaufanie. Zdecydowanie polecam :)

Pani doktor jest osob godna polecenia. jest bardzo spokojna, opanowana. Zlecia kompleksowe badania do pigulek anty. nie tak jak inni lekarze, ktrorzy wypisuja je nawet bez proby watroby i krzepliwosci krwi.polecam.

Bardzo miła Pani doktor. Przy każdej wizycie bada piersi. W gabinecie panuje przyjazna i komfortowa atmosfera. Można zrobić dodatkowe badania typu USG i cytologia.