dr Anna Stankiewicz

Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty zostało mi wszystko wytłumaczone kolejny termin wizyty wyznaczony bardzo polecam

Doktor z powołania, widać, że kocha swoją pracę. Bardzo pomocna, życzliwa,potrafi słuchać oraz wytłumaczyć. Takiego lekarza ze świecą szukać. Polecam z całego serca!!

Niestety, nie polecam wizyt i leczenia u tej pani doktor. Nie potrafi zdiagnozować Hashimoto, nawet jeśli wszystkie wyniki badania krwi i objawy widoczne gołym okiem na to wskazują. Inni lekarze (nie endokrynolodzy) potrafili rozpoznać Hashimoto. Ta specjalistka - nie. Poza tym, nie diagnozuje guzów tarczycy.

Poza tym, nie diagnozuje guzów tarczycy.

Pani Doktor jest wspaniała, pomocna, wyrozumiała, mało takich lekarzy niestety w Polsce. Do tego bardzo rzeczowa.

Po pierwszej wizycie nie byłam przekonana, jednak na kolejnych udało się normalnie porozmawiać i lekach, diecie i stylu życia w związku z chorobą Hashimoto. Jak przyszłam do tej pani, byłam już zdiagnozowana i miałam określoną dawkę leków, więc to jest kontynuacja mojego leczenia. Jednak poprzednia endokrynolog chciała mnie wysłać na operację usunięcia tarczycy, a pani Ania pocieszyła mnie, że nie ma takiej potrzeby, trzeba tylko trzymać poziom hormonów w ryzach, odpowiednio się odżywiać i nie stresować i tak przez kolejne kilka lat nie potrzebna mi operacja.

Zdecydowanie NIE POLECAM. Wizyta bardzo krótka do tego w nerwowej atmosferze, Pani doktor zerkając na wyniki wypisała receptę, niczego nie wytłumaczyła, na moje pytanie czy powinnam zmienić styl życia, dopasować dietę do choroby (Hashimoto) WYŚMIAŁA MNIE stwierdzając, że pewnie się jakichś głupot w internecie naczytałam. Po czym stwierdziła, że jedna tabletka codziennie rano, żadnych diet, żadnych dodatkowych zaleceń i będę jak młody bóg - no nie jestem. Liczyłam, że Pani doktor wytłumaczy mi co się ze mną dzieje, uspokoi, że jako lekarz po prostu mi pomoże nie tylko receptą na leki, ale też dobrym słowem. Przeliczyłam się.

Niestety równiez nie mogę polecić Pani Anny, już piąty rok leczy moją niedoczynność z marnym skutkiem poświęcając mi przy tym minimum uwagi. Żadnych efektów w samopoczuciu i w wyglądzie i wręcz odwrotnie mój problem tylko narasta zamiast się zmniejszać.

Prawdopodobnie Pani doktor Anna uratowała mi w 2006r. życie wspaniale diagnozując moją chorą tarczyce i kierując na leczenie jodem radioaktywnym. Mimo iż przez zaniedbanie nadczynność tarczycy poczyniła w moim oragniźmie spore spustoszenia. Mam 100% zaufania, do dzisiaj jestem pod jej stałą opieką.

Jeszcze nie bylam ale przez tel fajnie sie rozmawialo zeby nie pani doktor,musialabym jechac do warszawy a jestem z elku.Super dziekuje i polecam.

Witam, chciałabym abyście powiedziały mi w jakie dni pani doktor przyjmuje prywatnie i czy macie jakiś numer telefonu żeby zadzwonić i umówić się prywatnie ? Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)