Anna Stępowska

U pani doktor leczę zęby już od kilku lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dobrze wyposażony i sterylnie czysty gabinet. Dzięki opiece pani doktor skończyły się moje problemy z zębami. Z czystym sumieniem polecam.

Byłam dzis u Pani doktor, nie jest to zbyt delikatna lekarka, rozkrwawiła mi okropnie dziąsła, nie próbowąła nawet nic zrobic, by przestały krwawić. Ma ciężką rękę, nie jestm zadowolona, poza tym co do uprzejmości można mieć poważne zastrzeżenia

Znakomity stomatolog. Miałam ukruszony ząb z przodu. Pani Doktor założyła plombę tak,że nawet najbliźsi nie zauważyli różnicy, a o urazie zęba nie wiedzieli, bo do gabinetu Pani Ani przyszłam zaraz po urazie zęba.Leczenie było w znieczuleniu i nic nie bolało.