lekarz Anna Szarek-Kot

2,6
2,9
2,4
2,4

Bardzo dobra Pani doktor. Wykonała wszystkie niezbędne badania, wymazy. Zastosowała leczenie. Byłam bardzo zadowolona, Wysoka kultura osobista i życzliwość Polecam.

Odradzam. Pani doktor delikatnie pisząc bardzo niemiła. Poczucie współczucia i empatii wobec pacjenta na poziomie zerowym. Wizyta bardzo nieprzyjemna. Nigdy więcej ! Jedna gwiazdka to za dużo !!

Jedna gwiazdka to za dużo !!

Nieprzyjemna i wręcz tryskająca znieczulica doktor która traktuje pacjenta bardzo przedmiotowo. Wykonany zabieg czyszczenia ucha okazał się katastrofalny w skutkach. Po nieprawidłowo wykonanym zabiegu pojawiły się silne wymioty i ból głowy który zakończył się wizyta w szpitalu, kroplówkami , stresem itd. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo niemiła osoba! Mialem powazny problem i skierowanie PILNE ktore dostalem z SOR z powodu silnego krwotoku, ta pani wydarła sie na mnie i ani myslala mnie przyjac....

B.kompetentna osoba, b.dobry lekarz widzi pacjenta calosciowo,a nie tak jak wszyscy tylko w ramach swojej specjalizacji,lekarz godny polecenia!

Wróciłam od tej lekarki do domu ze łzami w oczach. Nigdy w życiu nie miałam styczności z bardziej nieprzyjemną osobą!!! Musiałam mieć konsultację laryngologiczną. Poinformowałam panią, że mam potworny odruch wymiotny i boję się badania. Pani specjalnie przedłużała badanie, co więcej, gdy zaczęłam się krztusić, zaczęła mnie krytykować, że zachowuje się jak małe dziecko. Miałam w oczach łzy i zaczęłam ją przepraszać, że tak już mam i potwornie boję się takich badań. Po badaniu lekarka poinformowała mnie, że mogła mi znieczulić gardło sprayem, ale nie czułabym smaku przez pół dnia. Nie dała mi wyboru! Bez niczego zdecydowałabym się na znieczulenie, nawet kosztem nie czucia smaku. Ciekawe czy podczas wizyty prywatnej ta lekarka też by się tak prostacko zachowywała.
NIE POLECAM NIKOMU! Chyba, że chcecie mieć później traumę.
Jeszcze słowo na zakończenie do p. Szarek - kobieto - minęłaś się z powołaniem. Lekarz powinien mieć serce do ludzi. To, że jesteś lekarzem nie oznacza, że jesteś ponad innymi ludźmi.

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak niemiłym podejściem do pacjenta, zero szacunku, nikomu nie polecam wizyt u tej pani, chyba że ktoś ma mocne nerwy. Zero diagnozy, wydaje tylko receptę i nic nie mówi o stanie zdrowia. To był ostatni raz kiedy udałam się na wizytę do tej pani, gdyż uważam, że ludzie z takim nastawieniem nie powinni w ogóle pracować w służbie zdrowia. Zarówno ja jak i członkowie mojej rodziny doświadczyli tak niemiłego traktowania. Na szczęście są inni lekarze, którzy wykonują swój zawód z pasją, wiedzą co to kultura osobista, szacunek do pacjenta i chcą pomagać ludziom. Nikomu nie życzę trafienia na tą niemiłą kobietę.

Pani doktor to delikatnie mówiąc diabeł wcielony, bezduszna, złosliwa , hamska, niekompetentna osoba. Jest nieodpowiednią osobą na tym stanowisku. Wraz ze swoim słownictwem i podejsciem do ludzi powinna zamiatać ulice i sadzic sadzonki na kłąbach ,chociaż nie wiem czy i to by nie zaszkodziło przyrodzie. W moim przypadku po wypadku motocyklowym nawet nie chciala mnie zbadac tylko odrazu wyslala do innego lekarza z wielkim ryjem- twierdzila ze symuluje. Niestety juz nie pierwszy raz mam znią do czynienia, probuje ludziom wmawiać symulacje choroby. Nie pomoze choremu ,moze tylko napsuć nerwów. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, jednoczesnie wspólczując przyszłym pacjętom.Jest to wyrafinowana zołza.

Pani doktor jest kompetentna i zdaje się wiedzieć co robi, jednak podejście do człowieka ma strasznie niesympatyczne i aż odpycha od niej. Jest bardzo nieprzyjemna, gburowata i traktuje pacjentów "z góry", jakby sama była jakąś boginią czy coś w ten deseń. Spróbuj tylko mieć swoje zdanie. Nie wiem, może na prywatnych wizytach ma lepszy stosunek do pacjenta, ale to akurat norma w tym kraju.

Polecam! Lekarz konkretny, szybka wizyta! Moje schorzenie zostało mi kompleksowo wytłumaczone i co najważniejsze celna diagnoza! Po tygodniowym leczeniu jestem już zdrowy!