dr Anna Szewczyk

Jesteśmy po wizycie u Pani doktor. Jestem pod wrażenie profesjonalizmu, chęci pomocy, kompetencji, skrupulatności i nastawienia do młodego pacjenta i zestresowanego rodzica. Dociekliwość i dokładność Pani doktor a przy tym chęć wyjaśnienia i nauczenia zachwyciła mnie. Polecam Panią doktor w 100%. Wspaniała!!!

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, dokladnie tłumaczy swoje spostrzeżenia oraz sran dziecka. Doradza nawet w kwestiach wychodzacych poza ramę bieżącego problemu. Empatyczna, swietnie komunikuje sie z rodzicem.

Pani Doktor wlasnie byla na wizycie u synka. Jestem pod ogromnym wrazeniem kompetencji i checi pomocy.

Żałuje ze pani doktor nie przyjmuje chyba teraz w przychodniach z kontraktem NFZ bo natychmiast bym tam zapisał moje dzieci. Kilka razy miałem okazję korzystać z diagnozy pani doktor i zawsze byłem zarówno zadowolony ze skrupulatności w dociekaniu objawów jaki i przyczyn. Jestem bardzo zadowolony i licze że któraś z pruszkowskich przychodni zainteresują sie i podejmie współpracę z pania doktor.

Oby więcej takich lekarzy. Pani doktor niezwykle kompetentna, patrzy całościowo na pacjenta. Bardzo trafna diagnoza, gdy inni rozłozyli ręce i nie nie wiadomo było, co jest mojejmu dziecku. Polecam i dziękuje.