lekarz Anna Szostak

pod jej opieką donosiłam dwie zagrożone ciąże, polecam

pod jej opieką donosiłam dwie zagrożone ciąże, polecam

Bezradna, gdy pojawia się problem. Nie potrafi sama ocenić problemu i odsyła do innych specjalistów!, czyli strata czasu, pieniędzy i nerwów bez podstawy!!!

Chodzę do panie doktor już od jakiś 4 lat, regularnie. Zawsze podczas wizyt jest miła, uprzejma, wyczerpująco odpowiada na moje pytania, pomaga rozwiać wątpliwości. Niestety są do niej dosyć długie kolejki, ale wg mnie to jedyny minus!

Niestety są do niej dosyć długie kolejki, ale wg mnie to jedyny minus!

polecam pani dr bardzo miła zawsze pod telefonem. Jeden minus kolejka nie można się umówić na daną godzinę

Nie zgadzam sie z wami moze z Wami cos jest nie tak? Bardzo fajna Pani doktor:)

Nie zgadzam sie z wami moze z Wami cos jest nie tak?
Bardzo fajna Pani doktor:)

Jest nie miła i nie uprzejma nie polecam!!!!!!

Jest nie miła i nie uprzejma nie polecam!!!!!!

ta baba jest nie kompetentna, nie miła, nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Nie nadaje się do tego zawodu. nie polecam absolutnie.

Mogę polecić z czystym sumieniem chodz czasem Pani dokror ma amnezje jesli chodzi o przekazy na badania i tego typu sprawy

Tragedia. Odradzam, jeżeli tak jak u mnie wystąpiły komplikacje w czasie trwania ciąży a w rezultacie poronienie to lekarka faktycznie odsuwała od siebie problem. Nic mi nie pomogła, a w szpitalu, w którym pracuje w Rydułtowach zrobili mi łyżeczkowanie i skrzywdzili mnie na całe życie, bo nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się zajść w ciążę. Jeżeli jednak ciąża jest bezproblemowa to przyszłe i doszłe mamusie będą ją sobie chwaliły.

Słowa pani dr do tej pory krążą mi po głowie "jest pani za młoda na badania" (16 lat - choć wcześniej już byłam badana w szpitalu,o czym poinformowałam panią dr), "ziołowe kropelki powinny wystarczyć na twoje dolegliwości i problemy". I cóż się okazało..?! Obecnie borykam się z bardzo poważnymi zaburzeniami hormonalnymi, które zostały potwierdzone przez 3 innych lekarzy. Leczenie wymaga wielu lat. Gdyby było ono rozpoczęte stosunkowo wcześnie,dziś byłoby to tylko wspomnienie. Póki co pod znakiem zapytania stoi moje macierzyństwo... :(