lek. dent. Anna Szponar-Żurowska

Stomatolog, Ortodonta

Efekty zachwycające, trochę gorzej kontaktuje się z pacjentem, więc taki ogromny minus ale syn ma wreszcie proste zęby

Niestety, leczenie u pani Doktor skończyło się w naszym przypadku wielkim rozczarowaniem. Według mnie kontakt z pacjentem nie jest najlepszy - pani Doktor mówi dużo, szybko, nie zawsze zrozumiale. Plan leczenia zakładał noszenie aparatu. Do pewnego momentu, było dobrze, jednak po kilku miesiącach, aparat zaczął się łamać. Po każdej awarii poziom irytacji pani Doktor był coraz większy (my grzecznie naprawialiśmy i płaciliśmy). W końcu odmówiła leczenia, stwierdzając, że to dziecko psuło aparat lub do niego nie dojrzało. Znalezienie innego specjalisty, było trudne z uwagi na solidarność zawodową. W końcu udało nam się dostać do innego ortodonty, który uznał, iż cały plan leczenia i aparat nie miał sensu. Dziecku należało usunąć zęby mleczne. Po ekstrakcjach, jest o wiele lepiej. Jak widać ilość tytułów naukowych oraz publikacji, nie zawsze przekłada się na jakość pomocy w konkretnych, ludzkich sytuacjach.

Bardzo polecam. Mam porównanie z innymi ortodontami. Pełna fachowość i profesjonalizm. Do każdej wizyty p. doktor jest przygotowana, wie wszystko o pacjencie, co robiła, i co dziś wykona. Najbardziej mnie przekonała kiedy po pierwszej wizycie i zrobieniu "setki" zdjęć przedstawiła mi pełną ocenę. Wszystko było dokładnie przemyślane, udokumentowane, żadnej przypadkowości. Leczenie "idzie" znakomicie, efekty są powalające.

Leczenie "idzie" znakomicie, efekty są powalające.

Świetny specjalista, aż żal, że w innych dziedzinach medycyny takich nie ma. Wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, jest szczera i nie naciąga na niepotrzebne wizyty, a co najważniejsze nie przeciąga leczenia w nieskończoność. Polecam!