Anna Szukiel

Bardzo sympatyczna osoba a przede wszystkim dobry stomatolog. Chodzę do Pani doktor już pewien czas i nie będę już odwiedzał innych dentystów. Szybko, bezboleśnie i przystępnie cenowo. Ostatnie moje leczenie kanałowe potwierdziło moją opinię o Pani dr Szukiel.

Doktor Szukiel jest niezwykle miłą i delikatną osobą. Leczyła mi zęba szybko, bezboleśnie. Jej gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, wszystko w sterylnych warunkach. A rachunek za usługę? Cena nieduża jak na tak wysoki poziom usług (a mam porównanie z innymi gabinetami).

Gdy mojego syna bolał ząb, odwlekaliśmy wizytę u dentysty. Brał leki przeciwbólowe, które nie do końca pomagały. Jak nie mógł już wytrzymać poszliśmy wieczorem do SE+ na Batorego. Tam przyjęła nas bardzo sympatyczna pani doktor Anna Szukiel. Wiadomo, że dzieci nie lubią dentystów, ale z podejściem pani doktor udało się przetrwać w miarę spokojnie całą wizytę. Polecam panią doktor wszystkim rodzicom.

Bardzo miła a przede wszystkim doświadczona Pani doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji zawodowych. Leczyłem u Pani dr Szukiel kilka zębów także kanałowo, oraz wykonano mi licówki na dwie jedynki. Wszystko się trzyma a najważniejsze że nie boli:)