lekarz Anna Szymańska

Żenada , brak kompetencji. Arogancka kobieta . Zachowuję się jakby za karę pracowała w przychodni , co innego prywatnie oczywiście. Ta kobieta stwierdziła że moja córka jest zdrowa po czym 2 dni później córka trafiła do szpitala.

Żenada , brak kompetencji.
Arogancka kobieta .

Wspaniała lekarka. Opiekuje się całą rodziną , ma wspaniałe podejście do dzieci ( a moje są bardzo wybredne do ludzi) opiekuje sie także mną i mężem . Poprostu rodzinny lekarz :) Polecam z całego serca

Jakikolwiek BRAK KULTURY, poniżająca i lekceważąca małych pacjentów i ich rodziców!!! Bardzo się zawiodłam po 7 latach... Traktuje ludzi jak II gatunek, dlatego też po wyjściu z gabinetu od tej pani zdecydowałam, że nigdy więcej nie przekroczę progu jej gabinetu. Nie pozwolę traktować się jak śmiecia!!! Dodam, że moja niespełna 3-letnia córeczka po lekceważącej i niediagnozującej niczego wizycie pani doktor (ok. godz. 15:40) trafiła o godz. 21:00 karetką na 7 dni do szpitala. A na wypisie: OBUSTRONNE ZAPALENIE PŁUC. Córeczka moja chodziła do p. Szymańskiej od urodzenia, miała 4 razy zapalenie oskrzeli a nigdy w życiu nie skierowała jej do poradni pulmologiczno-alergologicznej ani też na RTG płuc - z czego lekarze goleniowskiego szpitala byli zaszokowani!!!!!!!! Po wyjściu ze szpitala oczywiście zmieniłam lekarza dla moich dzieci. Przykre ale prawdziwe.

Pani doktor Szymanska to super babka...Leczy moja corke juz od kilku lat....Przyjezdza do domciu,stara sie nie karmic antybiotykami.....Zawsze pod telefonem....Jak dla mnie super...

Nie oceniłabym dr jako "chamską" jak niektóre komentarze tutaj, raczej życiowa kobieta i bez słodkości co niezwykle wkurza. Odbiera telefony nawet w święta, pomoże, przyjedzie bez problemu na wizytę domową do małego dziecka i pamięta pacjentów, co jest bardzo miłe.

jako lekarz zna sie na rzeczy ale kompletnie nie ma podejscia do maluszkow a szkoda...

Jako lekarz to jest bardzo dobra ale kompletnie nie ma podejscia do dzieci i czasem jest bardzo chamska zwlaszcza w przychodni

Świetny lekarz spełnił moje oczekiwania zdecydowanie polecam.

Świetny lekarz spełnił moje oczekiwania zdecydowanie polecam.

Bardzo dobre podejście do małych pacjentów.Gorąco polecam.

Bardzo dobre podejście do małych pacjentów.Gorąco polecam.

Pediatra z 'podejsciem'. Potrafi doskonale porozumiec sie z malym pacjentem. Goraco polecam.