lekarz Anna Szymańska

Okulista dziecięcy, Okulista

Średnia ocen:5/5

justyna

16.10.2013

Proszę o nr kontaktowy do tej Pani. Ten podany na stronie jest nie aktualny. Czy ktoś wie, czy Pani ta przyjmuje na tej ulicy, a może zmieniła siedzibę?

Justyna

12.06.2013

Przemiła osoba i prawdziwy fachowca. Trafiłam do Pani dr po przewlekłym wirusowym zapaleniu rogówki. Rzetelnie oceniła mój stan i mogę powiedzieć, że dzięki Niej moja wada wzroku się zmniejszyła i to w ogromnym stopniu. Tak jak w przypadku poprzednich lekarzy których leczenie kończyło się na wypisaniu recepty na okulary (co okazało się bzdurą, bo ostrość widzenia u mnie cały czas się zmieniała), tak Pani dr fachowo podeszła do sprawy i dzięki Niej mój wzrok praktycznie wrócił do pierwotnego stanu.

24.05.2013

Bardzo miła i sympatyczna Pani. Wyjaśniła mi nie tylko na czym polega moja wada, ale odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania poświęcając mi wiele czasu. Fachowość i rzetelność na wagę złota. Gorąco polecam.

22.05.2013

Lekarz SUPER !!! Traktuje pacjenta b.poważnie i z pełnym zaangażowaniem ! Byłem prywatnie oraz w przychodni więc mogę szczerze stwierdzić , że dla dr.Szymańskiej to jest bez znaczenia.

17.10.2012

Pani Szymańska to bardzo sympatyczna okulistka, która dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega problem. Widać, że ma ogromne doświadczenie. Ma też rewelacyjny kontakt z dziećmi. Gorąco polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Toruń"?

Laguna Medical Gdynia Pomorskie Centrum Zdrowia
Pl. Kaszubski 1