Anna Szymańska

Toruń
53,024648518,674602756/646-11-33

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
7 opinii

Proszę o nr kontaktowy do tej Pani. Ten podany na stronie jest nie aktualny. Czy ktoś wie, czy Pani ta przyjmuje na tej ulicy, a może zmieniła siedzibę?

Przemiła osoba i prawdziwy fachowca. Trafiłam do Pani dr po przewlekłym wirusowym zapaleniu rogówki. Rzetelnie oceniła mój stan i mogę powiedzieć, że dzięki Niej moja wada wzroku się zmniejszyła i to w ogromnym stopniu. Tak jak w przypadku poprzednich lekarzy których leczenie kończyło się na wypisaniu recepty na okulary (co okazało się bzdurą, bo ostrość widzenia u mnie cały czas się zmieniała), tak Pani dr fachowo podeszła do sprawy i dzięki Niej mój wzrok praktycznie wrócił do pierwotnego stanu.

Bardzo miła i sympatyczna Pani. Wyjaśniła mi nie tylko na czym polega moja wada, ale odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania poświęcając mi wiele czasu. Fachowość i rzetelność na wagę złota. Gorąco polecam.

Lekarz SUPER !!! Traktuje pacjenta b.poważnie i z pełnym zaangażowaniem ! Byłem prywatnie oraz w przychodni więc mogę szczerze stwierdzić , że dla dr.Szymańskiej to jest bez znaczenia.

Pani Szymańska to bardzo sympatyczna okulistka, która dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega problem. Widać, że ma ogromne doświadczenie. Ma też rewelacyjny kontakt z dziećmi. Gorąco polecam.

Byłam niedawno u Pani Szymańskiej. Jest niezwykle sympatyczna, uprzejma a dodatkowo wszystko bardzo dobrze tłumaczy i poświęca wiele czasu pacjentowi.

Bardzo dobry lekarz, wyjaśnia chorobę i sposób leczenia dokładnie i profesjonalnie. Zastanawia się nad doborem leków. Poświęca dużo czasu pacjentowi a przy tym wysoka kultura. Gorąco polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny