mgr Anna Tońska-Szyfelbein

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy, Logopeda

Logopeda specjalista neurologopeda.

Logopeda specjalista neurologopeda.
Specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, terapeuta Integracji Sensorycznej, pedagog-terapeuta, terapeuta ręki, terapeuta Empathy Dolls®, trener TUS. Posiadam certyfikat Nauczyciela-Terapeuty Dziecka z Autyzmem.

Do pani logopedy mój Krzyś chodzi bardzo chętnie, bardzo się cieszy na każdą wizytę. Pani Ania jest mega cierpliwa i do Krzysia, ale też do rodziców :) Zajęcia są dostosowane do małych dzieci, gabinet bardzo fajny. I oczywiście są postępy w terapii. Wszystkim znajomym polecamy to miejsce.

Do pani Ani chodzimy już od jakiegoś czasu. To dobry specjalista. Ma dużą wiedzę, którą się dzieli. Wszystko tłumaczy. Zawsze cierpliwa. Zauważyła rzeczy, które umknęły innym i przez to nas pokierowała dalej, do innych specjalistów. Byłam załamana moim synkiem, kiedy przyszliśmy pierwszy raz, bo ma bardzo duże problemy. Ale teraz terapia naprawdę przynosi rezultaty. Mogę naprawdę polecać p. Anię.

Niestety nie polecam, diagnoza tej pani nie była trafna. Jeśli coś nie idzie tak szybko jakby chciała, to obarcza winą rodzica i dziecko, jest oceniająca, moralizatorska. Jej pomoc może się przydać tylko w przypadku dzieci z prostym opóźnionym rozwojem mowy w żadnym innym przypadku nie polecam.

Do pani logopedy trafiliśmy z polecenia i możemy polecac dalej. Pani loogpeda dokładnie nam wyjaśniła, skąd wzięły się kłopoty dziecka. Logopeda ma bardzo fajne podejście do dziecka, potrafi je otworzyc. Nasz synek chętnie cwiczy, są efekty i w końcu mały zaczyna mówic.

W końcu ktoś kompetentny, ktoś kto był w stanie memu dziecku poświęcić bardzo dużo czasu, dokładnie przebadać i zwrócić uwagę na najmniejsze nawet (a mnie wydające się nieistotne) szczegóły dotyczące nie tylko rozwoju mowy mego synka. Pani bardzo cierpliwa i do dziecka i do mnie, bo zadałam naprawe dużo pytań. I co cenne, na wszystkie doczekałam się dokładnej odpowiedzi. Polecam jak najbardziej tego specjalistę.

Szukam już długo dobrego logopedy w Trójmieście dla własnego dziecka, jednak bezskutecznie. Zachęcona dobrymi opiniami tu na stronie umówiłam się i ja do tej pani. Całkowita porażka. Ta kobieta zupełnie nie rozumie co się do niej mówi, nie słucha rodzica. Moje dziecko wyszło z gabinetu lekko wystraszone i zniechęcone. Na zadawane pytania pani odpowiada może i dużo ale bardzo ogólnikowo. Nie polecam, uciekać jak najdalej.

Bardzo dobry fachowiec. Diagnoza kompleksowa, pani logopeda wyjasniła mi wiele rzeczy, nie tylko od strony logopedycznej. Poświęciła bardzo dużo czasu n zbadanie dziecka. Specjalista jakich mało. Godny polecenia!

wizyta trwała 45 minut dokładnie przebadała dziecko z miłym podejściem bez stresowym. opisała diagnozie dokładnie i poleciła co robić dalej. Polecam

Bardzo dobry specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem a przy tym wspaniałym podejściem do dziecka. Synek uwielbia zajęcia i z chęcią w nich uczestniczy. Pani logopeda podpowiada jak postępować z dzieckiem, dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jest to osoba kompetentna a jednocześnie bardzo miła. Po każdych zajęciach widać ogromne postępy u dziecka. Gorąco polecam.

Niestety niemiła osoba. Zajęcia prowadzone chaotycznie. Unika trudniejszych przypadków, aby nie popsuć sobie opinii.