1,9
1,3
1,5
1,2
1,2

Zdecydowanie nie polecam Pani Wachowiak mimo iż bardzo dlugo u niej sie leczylam na padaczke do czasu gdy nie musialam zmienic lakarza dziecego na doroslego a pozniej gdy urodzilam synka poszlam z nim do niej na konsultacje gdyz urodzil sie jako wczesniak i stwierdzila u niego napiecie miesniowe lecz okazalo sie odwrotnie ze ma slabione napiecie miesniowe i jest troche do tylu co do chodzenia czworakowania czy innych rzeczy jak dzieci w wieku ale lekarz neurolog w toruniu powiedzial ze jest wczesniakiem i trzeba mu dac czas poza tym mial bardzo duze ciemiaczko i jeszcze inne problemy ale nie to jest bolem w tym wszystkim tylko to ze powiedziala mi ze ja nie powinnam wogle zostawc mama dlatego juz nikomu nikomu nie polece tej pani doktor ........a moj synek rozwija sie dobrze i nadrabia wszystko i jak dotychczas nie ma zadnych objawow mojej choroby takze kazdemu normalnemu rodzicowi odradzam konsultacje z ta wiedzma......polecam pania doktor brygman w toruniu

Ta pani powinna pracować w obozie hitlerowskim. Wystraszyła moje dziecko, nakrzyczała na nie a mała ma dopiero 1,5 roku. chciała wymusić na mnie jakieś chore metody wychowawcze.Kto słyszał o karceniu tak małego dziecka.Stwierdziła że moje dziecko jest niegrzeczne i źle wychowane bo mała chciała wejść mi na kolana. to chyba logiczne że w nowym miejscu dziecko jest wystraszone i ucieka do mamy. Ta pani nie powinna leczyć dzieci. Po takiej wizycie nawet psa bym do niej nie zaprowadziła.

Odradzam tą lekarke uważa się za dobrego specjaliste a tak naprawde do niczego się nie nadaje!!!! Leczyłam się u niej kilkanaście lat ponieważ choruje na padaczkie testowała na mnie leki jak chciała w sumie to też winna troche mojej mamy bo mogła się nie zgadzać na to ale ta Pani nie toleruje sprzeciwu co ona powie to tak ma być. Jak skączyłam nauke w szkole wypisała mnie bo NFZ jak nie płaci za pacjentów dorosłych. Więć zmieniłam lekarza i bardzo dobrze się stało. Obecnie jestem na jednym leku i jest ...

Jak skączyłam nauke w szkole wypisała mnie bo NFZ jak nie płaci za pacjentów dorosłych. Więć zmieniłam lekarza i bardzo dobrze się stało. Obecnie jestem na jednym leku i jest super a Pani doktor W....wprowadziła mi dwa bo niby lepiej.
Tyle o leczeniu mnie. Za kilka lat urodziłam syna zdrowego dostał 10 punktów apgar. Ale gdy mój synek miał trzy tygpdnie po odstawieniu mu piersi zaczął dziwnie robić się czerwony wstrzymywał oddech i robił się sztywny. Nie znając żadnego innego neurologa od dzieci skierowałam się do niej niestety.Pani Doktor bardzo się ucieszyła widząc że wróciłam do niej.Na początku bardzo miła dała nam na usg główki do swojej koleżanki bardzo dobrej Pani neonatolog. No to oki udaliśmy się na te usg i ta Pani znalazła zwapnienia. Pani Doktor Wachowiak powiedziała że miałam tokoplazmoze lub cytomegalie w ciąży i z bardzo wielkim oburzeniem że czemu mój ginekolog nie dał mi skierowanie na badanie w tym kierunku jak to jest podstawowe badanie w ciąży. Więc ja zrobiłam prywatnie te badania sobie i mojemu synowi.Po otrzymaniu wyników wykazały tylko przeciwciała. To potem po niby zbadaniu położeniu na plecki a potem nagle na brzuch powiedziała że ma wzmożone napięcie mięśniowe dała skierowanie na rehabilitacje.Chodziłam bo bałam się o syna. Na kolejnej wizycie twierdziła że on źle się rozwija itp. Na jednej rehabilitacji zrobił się sztywny rehabilitantki w tym momencie nie było przyszła po fakcie jak syn był już normalny. Pani Wachowiak zadzwoniła jak to wyglądało ich zdaniem i podobno powiedziały że to jest zespół Westa tz lekooporna padaczka w której dziecko jest opóźnione w rozwoju. A dodam jeszcze że dwa dni prędzej byłam u Pani doktor na wizycie i pytałam się czy widzi objawy padaczki a ona stwierdziła że nie. No a po skonsultowaniu się z Pania z rehabilitacji stwierdziła zespół westa bez badania eeg wprowadziła mojemu synowi lek depakine jak ja spytałam się czy nie lepiej najpierw przeprowadzić badania to powiedziała że nie ma na co tu czekać a dodatkowo stwierdziła że my ją wprowadziliśmy w błąd mówiąc że syn robi się tylko sztywny.Skonsultowaliśy się z neurologiem w Toruniu po zbadaniu go ale prawdziwym zbadaniu a nie jak Pani doktor położeniu na plecy i na brzuch stwierdził że to nie jest zespól Westa kategorycznie nie kazał dawać tego leku jak nie ma badania eeg dał skierowanie na eeg zrobiliśmy w Toruniu zapis wyszedł w granicach normy. Pojechaliśmy do Pani W...na wizyte z wynikiem badania ona go wzieła a potem się spytała jak toleruje depakine a my że nie dajemy tego leku ponieważ konsultowaliśmy się z innym neurologiem dziecięcym i nie kazał dawać tylko czekać na wynik eeg wynik okazał się być dobry więc nie dajemy a Pani doktor stwierdziła że u tak małego dziecka eeg nie wykaże padaczki jak jeździmy do lekarza do Torunia to mamy tam jeździć i ona do dziecka się więcej nie dotyka. Mój mąż powiedział że to dobrze po czym Pani W wyprosiła nas z gabinetu. I tak się skączyły wizyty u Pani W....i bardzo dobrze teraz jeździmy do torunia do lekarza wspaniały lekarz poświęca dużo czasu na zbadanie dziecka i na wytłumaczenie wszystkiego rodzicom.
Więc podsumowująć Pani W pomyliła się z powołaniem do zawodu jest chamska wredna i uważa się za dobrego specjaliste a nim nie jest.W poczekalni do jej gabinetu świecą pustki i dobrze szkoda naszych dzieci na tą nawiedzoną kobiete.
Stanowczo odradzam tą Panią jeśli zależy wam na zdrowiu dzieci nie chodźcie tam. Ja jeżdzę prywatnie ale nie żałuje mam skierowanie na wszystkie potrzebne badania i potem Pan Doktor nam wszystko tłumaczy.
W tej chwili mój syn ma 6 miesięcy jest super chłopczykiem wesołym dobrze rozwijającym się nawet Pan Doktor stwierdził że jest bystry bo on też słuchał jak z nami rozmawiał.
Naprawde STANOWCZO NIE LECZCIE SIĘ U TEJ PANI!!!!Pozdrawiam
Więc p

WEDŁUG MNIE PANI DOKTOR PIERWSZA KLASA LECZYŁEM SIĘ U NIEJ BARDZO DŁUGO I DZIĘKI JEJ LECZENIU ŻYJE I FUNKCJONUJE JAKO NORMALNY CZŁOWIEK. MA SWOJE ZASADY ALE WIE JAK LECZYĆ I ROBI TO BARDZO SKUTECZNIE

Odradzam tą panią!!!Moje dziecko nie chodzi, ale za super rozwija się umyslowo, co zreszta pani zdążyła zauważyć a przy wypełnianiu druku na komisję lekarską wpisała niedorozwoj umysłowy!!!NIe ma nic konkretnego do powiedzenia, nie bada dzieci podczas wizyty,

STANOWCZO ODRADZAM !!! mojemu synowi postawiła diagnozę PADACZKI a jak się okazało był zdrowym dzieckiem a dolegliwość związana była z wiekiem dojrzewania i tak jak się pojawiła to i minęła tej kobiecie BARDZO łatwo przychodzi wypisywanie leków psychotropowych i to w dawkach które powaliły by dorosłego postawnego mężczyznę a co dopiero dziecko, syn wylądował w szpitalu z poważnymi dolegliwościami tarczycy oraz żołądka - PROSZĘ UWAŻAJCIE !!!.

nie polecam!mojego syna zdjagnozowala bez zadnych badan,stwierdzajac ze najprawdopodobniej bedzie uposledzony umyslowo lub fizycznie.na jednej z wizyt kilkumiesicznego malucha postawla na zimniej posadzce(gole stopy)gdy odruchowo podkurczyl nozki stwierdzila ze jest zle!!!zrobilam prywanie pewne badania wyszly dobrze i dalam spokoj tym wizytom.syn ma 6 lat jest zdrowy,sprawny fizycznie i psychicznie(nawet bardzo).ile przezylam stresu przez te pania wiem tylko ja.

Odradzam!! Konował to delikatne określenie! Zero kompetencji, zła diagnoza, skłonność do faszerowanie lekami, nieprzyjemna i wstrętna baba! Dziecko pokierowano odpowiednio w Toruniu i tam też usłyszałam od lekarzy i pacjentów wiele złego na temat tej pseudo lekarki. Załuję, że nie zasięgnęłam wcześniej języka. Strata czasu i niepotrzebny stres dla dziecka.

Nieeprzyjemna,(hmmm....mało powiedziane) starsza pani i dama jakich mało!!!!

Nieeprzyjemna,(hmmm....mało powiedziane) starsza pani i dama jakich mało!!!!

Osiem lat temu byłam u tej pani (nie powiem doktor bo nie zasługuje na to miano)obejrzała moje 2 miesięczne dziecko leżące na pleckach po czym jak worek kartofli przeżyciła je na brzuch. Synek tak się wystraszył że zaczął płakać, oczywiście ze strachu podkulił rączki i nóżki pod siebie. A ta pani stwierdziła że ma wzmożone napięcie mięśniowe i skierowała na rehabilitację. Oczywiście chodziłam na nie bo nie chciałam nic bagatelizować choć lekarz pediatra i panie rehabilitantki nie widziały nic niepokojącego.Z czasem okazało się że "diagnoza" była błędna. Teraz niepokoi mnie trochę zachowanie drugiego dziecka (ma 9 m-cy)więc szukam SPECJALISTY o którego ciężko w naszym mieście więc pojadę gdzie go znajdę z całą pewnością nie pójdę do tej pani i nikomu ale to nikomu tego nie polecam.
Powinna się doszkolić i hm....może nauczyć się odrobiny kultury.