lekarz Anna Wąs-Mamińska

Hematolog, Internista

2,5
2,5
2,6

Wywiad nijaki. Po opisanych przeze mnie objawach od razu przepisany antybiotyk - cudowny lek na wszystko. Dodatkowo antybiotyk dość mocny, przy którym musze odstawiać leki, które biorę na co dzień. Oczywiście lekarka nie zapytała o przyjmowane leki, inne schorzenia czy dosłownie o cokolwiek. Zero zainteresowania czy chęci pomocy. Bardzo nieuprzejma osoba.

Absolutnie nie polecam tej doktor. Zero zaangażowania, nie sympatyczna, wręcz zostałam wyrzucona z gabinetu. Nie ma czasu dla pacjenta, jedynie dla wybrańców.

Zaznaczam, że wizyta odbyła się w formie teleporady, ponieważ mogłam jedynie w na taką konsultację mogłam się, w przychodni, do której należę. Jako lekarz internista to po usłyszeniu jedynie objawów, przepisała antybiotyk. Pani doktor nie zapytała mnie o alergie oraz czy przyjmuje inne leki wykluczające stosowanie preparatu. Jest to nie do przyjęcia O skierowanie na badanie musiałam się z Panią doktor musiałam się wykłócać. Totalna kompetencyjna podaż

Niezbyt sympatyczna, raczej obojętna wobec pacjenta, w naszym kraju uważa się że ludzie nie dbają o swoje zdrowie, bo nie badają się, chciałam zrobić ogólne badania moczu i krwi to z łaski dała skierowanie, a coś więcej to już nie można zbadać bo to wszystko to na "jej limity kosztowe".

no nie mogę polecic Pani doktor, Pani była nie zbyt miłą, nic nie zrozumiałam co mi chciała przekazać.

Ponad 20 lat chodziłam po lekarzach, aż nareszcie Pani dr.Wąs odkryła przyczynę moich okropnych dolegliwości. Jest bardzo kompetentna, cierpliwa i życzliwa.Dawno nie natrafiłam na tak wspaniałego lekarza!!!!!!!!!

nie słucha pacjenta,nie polecam tej lekarki

nie słucha pacjenta,nie polecam tej lekarki

jako hematolog pani lekarka psuje krew, diagnoza nowotworu na podstawie jednego badania

Wizyta praktycznie ograniczyła się wypisaniem zwolnienia. Po kilku dniach inny internista rozpoznał infekcję i włączył antybiotyk do leczenia. Ponadto pani doktor wysyła na płatne konsultacje, a potem odmawia wydania skierowania na badania laboratoryjne. Kompletna porażka.

Pani Anna jest wspaniałym Lekarzem przez Duże L. Wyleczyła mnie z wielu chorób. Szkoda ,że nie leczy już w przychodni do której specjalnie dla niej się przeniosłem . Pozdrawiam p. Annę gorąco. D.K.