Gdzie przyjmuję

Bełchatów
51,35093619,36256480 601 23 42 55

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
7 opinii

Niestety Pani doktor nie sprawdziła się kilka lat temu dopuszczając do szczepienia dziecko które nie było kompletnie zdrowe, co skończyło się wizytą w szpitalu i niepotrzebnym stresem.

miła kompetentna,moje dziecko nie płacze podczas badania przez p. doktor

Przemiła pani doktor,profesjonalistka.Moja córka urodziła sie z alergią pokarmowa,co miesiąc lądowałysmy w szpitalu. Na chwile obecna moze prawie wszystko jesc,nie bierze zadnych leków . Właśnie pani dr.Wiernik leczyła ,dawała wskazówki jak wyprowadzi dziecko z takiej alergi.Godna polecenia.

Pieniądze wyrzucone w błoto. Zdecydowanie odradzam.

Skonsultowałem poleconą metodę leczenia z innymi lekarzami, którzy określili ją mianem niesprawdzonej o dyskusyjnych efektach. Kompletny brak kultury przez telefon, który sama podaje.

Polecam!!! To lekarz z powołania!!! Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów. nie leczy dzieci schematycznie, do każdego problemu podchodzi indywidualnie.

Z Panią Doktor na wizytach prywatnych jak i publicznych jest jednakowo. Zawsze miła i uprzejma. To jedyna Pani doktor, z którą mój synek chce rozmawiać. Cierpliwa nie tylko w stosunku do dzieci ale również mam :-) Szczerze polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny