dr n. med. Anna Winiarska

Dermatolog

Pani Doktor, jest świetną specjalistką od liszaja twardzinowego. Odwiedziłem wielu wenerologów, urologów dopiero efekty były widoczne po leczeniu Pani Doktor. Bardzo polecam.

Bardzo dobry specjalista, dzięki Doktor zapomniałem o trądziku, różne kombinacje terapii, które odniosły skutek, Zaznaczam, że byłem u wielu specjalistów.

Te wszystkie pozytywne opnie to albo napisali znajomi i rodzina, albo były opłacone. Pani doktor jest osobą niemiłą, a nawet gorzej. Skoro ma problemy w domu to niech je w domu zostawia a nie wyżywa się na pacjentach. Poziom wiedzy oceniam jako przeciętny, bez rewelacji- na NFZ można , a jakby trzeba było płacić to trochę szkoda pieniędzy.

Profesjonalna lekarka, jedynie ona mi pomogła. Dokładnie tłumaczy zalecenia i upewnia się czy pacjent dokładnie je rozumie. Polecam

Bardzo polecam. Byłam u kilku dermatologów i dopiero ta lekarka mi pomogła.

Bardzo polecam. Byłam u kilku dermatologów i dopiero ta lekarka mi pomogła.

Bardzo pozytywna wizyta. Poszedłem na przegląd znamion i pokazać "grzybka". Pani doktor obejrzała, zdiagnozowała, przy okazji zauważyła jakąś wysypkę na ramionach. Przepisała leki które poradziły sobie z problemem. Byłem raczej z błahymi rzeczami, nie wiem jak by sobie poradziła przy jakimś trudnym przypadku.

Bardzo rzeczowa lekarka, poświęca wystarczająco ilość czasu dla pacjenta.Sprawdza przed wyjsciem czy pacjent wszystko rozumie.Leczyłem się u kilku dermatologów i tylko mi ten pomaga, zawsze do niego wracam jak mam problem.

bardzo dobry lekarz. dopiero Pani doktor Winiarska pomogła mi wygrać z trądzikiem

Pani doktor to bardzo dobry lekarz. Polecam. Jest cierpliwa, słucha pacjenta, rozwiewa jego wątpliwości. Dopiero Ona mi pomogła.

Bardzo dobry lekarz, bardzo mi Pani Doktor pomogła. Polecam

Bardzo dobry lekarz, bardzo mi Pani Doktor pomogła. Polecam