lekarz Anna Wiśniewska żmudowska

Lekarz rodzinny

Ulubiona lekarka mojego synka. Nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka bez numerka. Przyjmuje bez pośpiechu, tłumaczy wszystko i skutecznie leczy, przy tym jest sympatyczna i ma podejście do dzieci.

KIM JESTEM ŻEBY OCENIAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA? ZDECYDOWAŁAM SIĘ NAPISAĆ PONIEWAŻ NIEKTÓRE Z PRZECZYTANYCH TU OPINII MOGĄ BYĆ KRZYWDZĄCE.WYSTARCZY PRZYJŚĆ RANO W KOLEJKĘ DO REJESTRACJI A 90% PACJENTÓW REJESTRUJE SIĘ WŁAŚNIE DO PANI ŻMUDOWSKIEJ STĄD NOTORYCZNIE BRAKUJE DO NIEJ NUMERKÓW.WNIOSKI NASUWAJĄ SIĘ SAME.

Ile osób tyle opinii. Lekarz jest super i jeśli to możliwe poświęca dużo czasu na wytłumaczeniu choroby jej objawów i konsekwencji leczenia i jakimi metodami. Osoba która pisze, że nie chce przyjechać do Korzeniewa to niech zada sobie pytanie dlaczego sama nie mogę do niej dojechać Na pewno odpowiedź jest jedna bo mam chore dziecko, a czy Pani doktor może mieć kogoś ze swojej rodziny też chorego? Czy może mieć sprawy do załatwienia rodzinne czy też służbowe? W oczach krytykantów na pewno nie może tak być gdyż jest lekarzem i musi jeździć do pacjentów ale tak nie jest ona też jest człowiekiem i ma rodzinę i wiele spraw do załatwienia jak inni ludzie. Zatem proszę postawić się w sytuacji lekarza czy też innego człowieka, bo nie samą pracą żyje człowiek.

nie wyobrażam sobie innego lekarza dla mojego dziecka

nie wyobrażam sobie innego lekarza dla mojego dziecka

Pani Doktor nie ma ochoty przyjechać na wizytę poza teren Kwidzyna do 3 miesięcznej córki [do Korzeniewa - 3 km, czas dojazdu 5-7 min] bo dojazdy zajmują jej sporo czasu i jest to problem. Jak widać żaden to lekarz z powołania skoro trzeba jechać z malutkim dzieckiem do szanownej lekarki.

niekompetentna, leczy objawowo, nie szuka przyczyny choroby!

niekompetentna, leczy objawowo, nie szuka przyczyny choroby!

Pani doktor bardzo kompetentna a przy tym bardzo sympatyczna!Pozdrawiam!

Pani doktor bardzo kompetentna a przy tym bardzo sympatyczna!Pozdrawiam!

Taka Pani Doktor to skarb! KOmpetentna, miła. Pacjent jest zaesze na pierwszym miejscu.