dr hab. n. hum. Anna Wiśniowska

Niestety pani doktor, nie zna się na swojej pracy, albo to przez jej wiek. Straciłam przez nią córeczkę, którą urodziłam w 6 miesiącu. Pani doktor nie zauważyła tego że od 4 miesiąca, moja córka przestała rosnąć. :(

Byłam dzisiaj, Pani Ania jest bardzo miła, wszystko wytłumaczyła, bez problemu zapisała mi tabletki, mimo, że jestem jeszcze niepełnoletnia. Podczas badania czułam się, o dziwo, komfortowo. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Całość dla mnie na wielki + :)

Generalnie Pani doktor bardzo miła, wszystko dobrze wytłumaczy, ale metody leczenia już przestarzałe:( no i niestety stąd wynikło trochę problemów... no i na minus nie obi usg generalnie sympatycznie ale niestety zawiodła

generalnie sympatycznie ale niestety zawiodła

Pani ginekolog jest już starsza, czasy się zmieniły ona ma stare metody leczenia

Bardzo kompetentna i godna polecenia:) Potrafi poświęcić pacjentowi dużo czasu, by wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Jest ciepłą osobą, która potrafi zagadać pacjentkę tak, że nawet badanie szybciej mija:)