lekarz Anna Wiśniowska

Nie polecam, gabinet w którym przyjmuje p. doktor nie wygłąda profesjonalnie

Nie polecam, gabinet w którym przyjmuje p. doktor nie wygłąda profesjonalnie

Bardzo uprzejma kobieta. Dokładnie tłumaczy wszystkie kwestie, szczegółowo odpowiada na pytania. Poświęca sporo czasu nawet podczas wizyt w ramach NFZ.

Jestem pacjentką Pani doktor od 3 lat, zawsze mogę liczyć na zrozumienie i prawidłową diagnozę.

Kobieta wydaje się miła, ale co z tego skoro nie zna się na tym co robi. Nie potrafiła rozpoznać tego że w ciąży trzeba mi założyć szewki, przez co urodziłam córkę w 6 miesiącu, która zmarła :( Nie polecam!!!

chodzę do niej od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z jej podejscia jakie ma do mojej osoby. Polecam

Bardzo dobra lekarka, korzystam z jej usług w ramach NFZ i jestem bardzo zadowolona. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiadu z pacjentką, dokładnie bada, nawet kobietę, która nie współżyła. Ponadto jest uprzejma i życzliwa.

Dobra lekarka. Chodzę do niej po czopki przeciwbólowe na bolesne miesiączki, jestem zadowolona.

Byłam u niej jeden raz ale jakoś nie za dobrze się czułam chociaż była uprzejma. Trochę bolało. Pozatym nie miałam robionych żadnych badań. Ogólnie nie polecam...