Anna Witkowska

Siedlce
52,155936422,30465480 25 633 36 36

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
14 opinii

Pani doktor jest bardzo nie miła, byłam u niej raz prywatnie zapłaciłam 80 zł a ona nic nie objaśniła tylko stwierdziła z edziecko do niczego sie nie nadaje, jest całe skrzywione i to moja wina bo tak widocznie mi sie w brzuchu ułożyła. Parodia...

teraz to lekarze mają pretensje ze muszą leczyć

Nie zgodzę się z tym że wizyta trwa długo, pani doktor Witkowska nie tłumaczy nic rodzicom dzieci chorych, jest nieuprzejma i nie poleciłbym jej nikomu jest nie miłą osobą.

Doktór Witkowska dokładnie tłumaczy wyjaśnia wszystkie wątpliwości, nie spieszy się, jest dokładna. Kiedy wyszliśmy z gabinetu zdziwiłam się że wizyta trwała aż 50 minut. Na razie byliśmy na pierwszej wizycie, ale już teraz mogę powiedzieć, że warto iść do tak kompetentnego specjalisty. Polecam!

Pani doktor jest cudowną kobietą... Mając tylu pacjentów dziwię się że zapamiętała moją córeczkę i jej dolegliwość. Potrafi wysłuchać, a wizyta u niej trwa naprawdę dłuuugo. Mieliśmy problem z dostaniem się do Pani Witkowskiej jak najszybciej, i mimo wizyty prywatnej czekaliśmy miesiąc... Po kilku wizytach zaproponowała nam abyśmy zapisali się do niej na NFZ. Jest bardzo uprzejma i co najważniejsze, moja córka przechodząc koło przychodni, mówi"tu jest moja kochana witkowska". Polecam.

Pani Doktor jest prawdziwym bardzo dobrym specjalistą! Jest perfekcyjna w swojej profesji neurologii dziecięcej. Polecam ją wszystkim za fachowość a nie za ilość uśmiechów na minutę czy ładny strój. Przy ilości pracy którą ma i tak jest przemiła dla rodziców nieraz bardzo chorych dzieci.

Super pani doktor polecam kazdemu szczegulnie mamom ktore boja sie lekarzy,bardzo pomogla mojemu synkowi jest sympatyczna duzo tlumaczy i czas pacjeta wykorzystuje w pelni

potrafi być bardzo nieuprzejmagdy przyjmuje na NFOZ

Polecam serdecznie, profesjonalizm pod każdym względem. to nieprawda że pani doktor potrzy na zegarek. Wizyta trwa naprawdę dłuuuugo, pani doktor badanie przeprowadza bardzo dokładnie.

Polecam i dziwię wypowiedzi wyżej "że patrzy na zegarek" u PD Witkowskiej wizyta trwa dłuuuugo aż do przesady jest wszystko powoli skrupulatnie mam wobec niej wielką wdzięczność pomogła wiele razy i nie zawsze tak za pieniądze Polecam

Nie polecam nikomu pani doktor, ktora tylko patrzy na zegarek.

Pani doktor jest jedyna specjalistka tej dziedziny w Siedlcach- godna polecenia. Jest naprawde lekarzem z powołania.

Super lekarz!Nareszcie znalazłam!POLECAM!!!!!

super lekarz:) nie zamieniłabym go na zadnego innego:)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny