lekarz Anna Witkowska

3,6
3,4

04.10.2016

Jest stara i niemiła do tego wyniosła. Nie mówi nic. Dzieci się jej boją i płaczą. Uważa się za najlepszą. Nic od siebie, chyba że się zapyta.

11.10.2012

Pani doktor jest bardzo nie miła, byłam u niej raz prywatnie zapłaciłam 80 zł a ona nic nie objaśniła tylko stwierdziła z edziecko do niczego sie nie nadaje, jest całe skrzywione i to moja wina bo tak widocznie mi sie w brzuchu ułożyła. Parodia...

03.10.2012

teraz to lekarze mają pretensje ze muszą leczyć

teraz to lekarze mają pretensje ze muszą leczyć

22.05.2012

Nie zgodzę się z tym że wizyta trwa długo, pani doktor Witkowska nie tłumaczy nic rodzicom dzieci chorych, jest nieuprzejma i nie poleciłbym jej nikomu jest nie miłą osobą.

29.12.2010

Doktór Witkowska dokładnie tłumaczy wyjaśnia wszystkie wątpliwości, nie spieszy się, jest dokładna. Kiedy wyszliśmy z gabinetu zdziwiłam się że wizyta trwała aż 50 minut. Na razie byliśmy na pierwszej wizycie, ale już teraz mogę powiedzieć, że warto iść do tak kompetentnego specjalisty. Polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Siedlce"?

Anna Witkowska

Ośrodek Medycyny Pracy VIS
ulica gen. F. Kleeberga 2
Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA"
Mylna 3
Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w Łosicach
Narutowicza 5
Łosice