lekarz Anna Witucka-Tuzimek

3,9
3,7
3,6

16.04.2014

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.

anna

12.11.2013

Pani doktor , przepisywała mojemu dziecku ( kilkanaście lat temu , jeszcze kiedy pracowała w szpitalu ) , lek Dipromal ( Depakine Chromo ) . Mieliśmy trudną sytuację materialną, prosiliśmy o bezpłatną receptę , która była wypisywana z wielką , wręcz ogromną łaską , oczywiście ...

Mieliśmy trudną sytuację materialną, prosiliśmy o bezpłatną receptę , która była wypisywana z wielką , wręcz ogromną łaską , oczywiście na wizycie państwowej (NFZ ) .
Nie było internetu , ufaliśmy lekarzowi , iż ten dobrał lek odpowiedni dla dziecka , w odpowiedniej dawce .
Tymczasem moje dziecko , tyło , choć było pod obserwacją Pani Wituckiej-Tuzimek , która narzekała tylko na nadwagę i kazała iść na basen, zamiast zaprzestać przepisywania lekarstwa, które jak się okazało później, po 10 latach jego brania , nie było do niczego potrzebne .
Moje dziecko miało tak zwaną padaczkę gorączkową - nie była to typowa padaczka, na którą przepisywany był ten lek .
Dipromal wywarł bardzo wiele skutków ubocznych . Poza otyłością ( 130 kg ) , zaburzeniami psychicznymi , które wychodzą dopiero teraz , oraz zaburzeniami trzustki . To wszystko jest opisane w ulotkach, skutkach ubocznych, ale dopiero teraz ! Dlaczego , pani doktor nie zapisała mojemu dziecku leku o nazwie np. Neurotop Retard, który ma takie samo działanie , a nie powoduje tycia, mało tego ! - jest tabletką o powolnym uwalnianiu .

Teraz moje dziecko jest już parę lat dorosłe , ma zaburzenia odżywiania , z uwagi na kompleksy , których doznało po zażywaniu tego leku , strach przed przytyciem , anoreksję ( w chwili obecnej waży 60 kg po diecie i braniu leków amfitaminopodobnych ) .
Dodam również, że pani doktor , jest bardzo miłą osobą , zupełnie inną , posiadającą drugą twarz , na wizytach prywatnych .
Jest wtedy bardzo profesjonalna, i robi z siebie " równą babkę " , w przeciwieństwie do leczenia na NFZ , gdzie stroi fochy o wszystko i robi z siebie wielkie bóstwo .

Nie polecam tej lekarki , szczerze , pomimo tego , że kiedyś miałam o niej zupełnie odmienne zdanie .

wiola

16.12.2013

Moja opinia,sami ją wystawcie!!! Pani doktór w gabinecie zdiagnozowała padaczkę,wypuściła mnie z recepta na kepre skierowaniem na tk i informacja że jak będzie dużo napadów mam podać wlewkę!!! Czy dobrze zrobiła??? Na drugi dzień,bo razem z mężem nie mogliśmy sobie poradzić jak postąpiła,po prywatnej wizycie ...

Moja opinia,sami ją wystawcie!!!
Czy dobrze zrobiła???
Na drugi dzień,bo razem z mężem nie mogliśmy sobie poradzić jak postąpiła,po prywatnej wizycie u prof.Sidor w Warszawie dostaliśmy na CITO przyjęte do Kliniki Neurologii dzieci i Młodzieży w Instytucie.Od razu dostała leki dożylne a także p-obrzękowe na mózg,gdyż jak zobaczyli jak to wygląda złapali się za głowę!!!!!A dzień wcześniej dr.Tuzimek nas wypuściła!!!!!!Poza tym tam dowiedziałam się że nigdy W ŻYCIU NIE WPROWADZA SIĘ PIERWSZYCH LEKÓW W DOMU BEZ NADZORU LEKARSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!111
A tak chciała z nami p.dr.zrobić nie zaprosiła nas na oddział!!!!!!!1111
Sami oceńcie!!!!!!!!!!!11

04.04.2013

Jest miła, uprzejma lubi dzieci ja mam ich 5 i wszystkie są leczone u dr. Mój syn który jest leczony od urodzenia i bardzo ją lubi . E.Dopierała

E.Dopierała

03.07.2012

Pani Doktor niezwykle uprzejma, serdeczna ma podejscie do dzieci. Mój synek nigdy nie płacze podczas wizyty. Bada bardzo delikatnie, ale wydaje mi się że bardzo profesjonalnie.Poświęca nam wystarczajaco dużo czasu. Polecam całym sercem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Radom"?

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20

Fałata 3