lekarz Anna Wybudowska

Przede wszystkim profesjonalizm. Ogromna wiedza. Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Jednym słowem NAJLEPSZA.

Przede wszystkim profesjonalizm.
Ogromna wiedza.
Jednym słowem NAJLEPSZA.

Bardzo miła i kompetentna osoba. Potrafi dokładnie zbadać dziecko i postawić diagnozę nie patrząc na zegarek. Pacjent jest najważniejszy. Ma wspaniałe podejście do maluchów. Polecam wszystkim pomimo ze terminy odległe to warto poczekać.

Serdecznie polecam panią dr. Ma wspaniałe podejście do dzieci, wiedzę i doświadczenie. W razie potrzeby pokieruje dalej.

Fantastyczna pod każdym względem ! Leczę u Pani Doktor dwoje dzieci z doskonałym skutkiem i w bardzo miłej atmosferze ! :)

wizyta była 22.04.2013.Pani doktor była bardzo miła,dokładnie badała mi moje dziecko po czym stwierdziła że córka jest zdrowa. Nie mam się martwić,wizyta trwała 2 godziny,myślę że to jest długo.Bardzo ją polecam

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wszystko nam dokładnie wytłumaczyła, nawet rozrysowała na czym polega wada u naszego dziecka. Bardzo polecam ją wszystkim.

Pani Anna uratowała mi wzrok, nabawiłem się opryszczkowego zapalenia rogówki i wszyscy skazali mnie na ślepotę w mniejszym lub większym stopniu. W publicznej placówce, nie tylko nie uzyskałem pomocy, ale nawet zostałem źle zdiagnozowany, co spowodowało gigantyczne konsekwencje. Przyznaję, że wizyty są bardzo drogie, ale przy leczeniu długoterminowym nie za każdą wizytę się płaci. Gdyby nie Pani Doktor, byłbym niewidomy już od 7 lat, dzięki niej widzę i to jest dla mnie najlepszy komentarz. Dodatkowo z racji tego, że mój przypadek był bardzo trudny i czasem wymagam konsultacji, a dostać się do Pani Doktor jest niełatwo (na wizytę często czeka się rok), dostałem od niej bezpośredni numer telefonu, z którego mogę korzystać gdy zajdzie taka potrzeba, wtedy Pani doktor przyjmuje mnie albo rano, przed rozpoczęciem praktyki, albo w nocy, po obsłużeniu pozostałych umówionych pacjentów (tak, tak... w nocy, bo Doktor Wybudowska pracuje blisko 12h dziennie)
Podsumowując. Chciałbym żyć w kraju, w którym wszyscy lekarze pracują tak jak Pani Doktor.

przez tego lekarza nosze okulary od 6 roku zycia bo operacja sie nie udala wiec nie polecam

Super podejście do małego dziecka. Poświęcona ponad godzina dla jednego pacjenta to chyba mówi samo za siebie. Polecam.