Chodziłam do Pani na terapię parę lat i bardzo mi pomogła. Do dziś jestem wdzięczna za otrzymaną wtedy pomoc, zupełnie odmieniło to moje życie. Pani Anna to bardzo ciepła i profesjonalna osoba, zdecydowanie godna polecenia :)

Niezwykle ciepla i uprzejma Pani, kompetentny specjalista.Jesli bedzie Ci zalezalo na efekcie terapi na pewno bedzie skuteczna!Polecam!

Ja także uczęszczam na terapię do tej Panii już ponad roki i widzę efekty terapii. Jakby ktoś z mojej rodziny czy znajomych potrzebował pomocy psychologa bym poleciła im tą panią.

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Chodzę do tej pani na terapię i bardzo mi pomaga.

Jestem bardzo niezadowolona ponieważ ta Pani nie potrafiła się dostosować do Pac jęta. Ja tez pracuje od rana do wieczora i muszę być miła dla swoich klientów a tu zdarzało się że bywała ta Pani bardzo niesympatyczna.Właściwie kręciłam się w kółko z moimi problemami i nie było żadnego pozytywnego rezultatu terapii.