Anna Zielińska

Pani Doktor jest profesjonalistką w swoim fachu. Leczę się u dr Zielińskiej już kilka lat. Bardzo miła, sympatyczna i opanowana p.doktor. Wszelkie wątpliwości dokładnie omawia pacjentowi. Polecam !

Najlepszy stomatolog z bardzo wielu, u których się leczyłam. Pani doktor ma doskonałe podejście do dzieci, ale także dorosłych i nawet do bardzo trudnych pacjentów. Precyzyjnie, dokładnie i bardzo starannie uzupełnia ubytki i ratuje nawet całkiem beznadziejne przypadki.

Pani Doktor bardzo miła. Jest bardzo zaangażowana w leczenie pacjentów. Gdy jest potrzeba to bez wahania zapisuje na dodatkowe wizyty. I przede wszystkim bardzo dobrze, skutecznie leczy.

O Pani Doktor można mówić wyłącznie w superlatywach - wyleczyła mnie ze wszystkich problemów z uzębieniem praktycznie bezboleśnie (wliczając w to leczenie kanałowe), przy tym jasno tłumacząc co i dlaczego należy jeszcze zrobić. Po moich wizytach u Pani Doktor autentycznie nie rozumiem jak można bać się wizyty u stomatologa - zero stresu, czy bólu.

Nie polecam. Plomby słabej jakości takie 4 kategorii za 0.5 roku do wymiany. Pani bardzo miła dużo obiecuje ale mało z tego zostaje. Bardzo chaotyczna .

Leczyłam się u Pani Zielińskiej zarówno prywatnie, jak i na NFZ. Podejście do pacjenta w każdym z przypadków nie różniło się od siebie.

Jest REWELACYJNA. Nie dam powiedzieć złego słowa nt. p. Zielińskiej. Profeslonalna i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo miła

Przyjmuje u szkole mojego syna. Przywatnie też przyjmuje w tej placówce, wtedy ma czas i może jest miła. Uczniowie nie mają odpowiednich badań, nie wspomnę o leczeniu.

bardzo dobry stomatolog, spokojny , fachowy, leczy bezboleśnie

bardzo dobry stomatolog, spokojny , fachowy, leczy bezboleśnie

fachowiec wysokiej klasy leczenie bezbolesne, pani stomatolog jest uprzejma, delikatna,

fachowiec wysokiej klasy
leczenie bezbolesne, pani stomatolog jest uprzejma, delikatna,