Anna Żołnowska

Anestezjolog

Bardzo dobry lekarz! Pani Doktor dokonała szczegółowego wywiadu. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna!

Zawsze uśmiechnięta, przyjazna i przede wszystkim pomocna,lekarz z powołania po prostu. Pani Anno niech pani nigdy się nie zmienia i daje przykład innym lekarzom!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Miła i sympatyczna osoba. Szczegółowy i profesjonalny wywiad z pacjentem. Trafiona i skuteczna pomoc !!!

Lekarz bardzo konkretny, cierpliwy i odpowiada wyczerpująco na pytania. Rozmowa przebiegła owocnie. Polecam.

Doskonały człowiek, anestezjolog, wspaniały lekarz, ciepła zawsze miła i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim bardzo serdecznie Panią Annę Żołnowską.

Bardzo sympatyczny lekarz .Polecam Panią Doktor z całego serca i jeśli w przyszłości będę musiała korzystać z pomocy lekarza anestezjologa to wrócę do Pani Anny Żołnowskiej do Medixu.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Odrazu widać że Pani Doktor Żołnowska nie traktuje pacjenta powierzchownie tylko dokładnie przeprowadza wywiad -rzeczowa miła kompetentna. Polecam.

Spotkania z panią doktor podczas zabiegu to przyjemność .......profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.Bardzo polecam naprawdę super fachowiec anestezjolog.Pozdrawiam .

Uwazam ze jest profesjonalistką w tym co robi.Ma bardzo fachowe podejscie do wykonywanego zawodu; w odpowiedni sposób podchodzi do ludzi, polecam

Bardzo miła i sprawna lekarka. Sprawa załatwiona jednowizytowo. Znieczulenie też fajna rzecz. Serdecznie polecam Panią anestezjolog !!!!