mgr Anna Zupok

Z bólem zęba kazalimi mi czekać 7 dni na wizytę prywatną.....Recepcionistka powiedziała mi że muszę wytrzymać.....Ząb niesstety do wyrwania. W bólach z pomocą przyszedł dr. Łukoszek z Lublińca. Pozdrawiam

W bólach z pomocą przyszedł dr. Łukoszek z Lublińca. Pozdrawiam

Pani Doktor ma bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Nawet jeśli ktoś boi się wizyt u stomatologa, to Pani Doktor wyleczy i jego zęby i strach przed dentystą :) Polecam !!!!

Bardzo fachowe podejscie do pacjenta a przy tym przyjazna atmosfera, chyba na stałe zdecyduję się na korzystanie z usług Pani Doktor

bardzo sympatyczna pani doktor a przy tym fachowo podchodzi do problemu z zębami!dokładna i kompetentna.mnie osobiście uratowała zęba który zdaniem innego dentysty był do wyrwania.Bogu dzięki trafilam w rece pani doktor Zupok i odtąd u niej leczę zęby!

do blombowania kazdy jest dobry a po 6 miesiącach plombami plujesz

do blombowania kazdy jest dobry a po 6 miesiącach plombami plujesz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam.

Mimo, że Pani Anna Zupok jest młodym stomatologiem i na początku miałem pewne obawy z umówieniem się na wizytę, to po wizycie byłem w pełni zadowolony. Każdy ma obawy z pójściem do stomatologa, jednak przy Pani Zupok, te obawy mijają. Pani dr wytłmaczyła, co będzie robić i w trakcie wizyty, cały czas o czymś opowiadała, co sprawiło, iż nwaet przez moment nie pomyślałem o bólu. Polecam, każdemu znajomemu tego stomatologa.