dr Antoni Baradyn

Ginekolog

Alicja G.

16.07.2013

Nie mam pojęcia skąd te zachwyty, może mam pecha??? Wybrałam dr Baradyna wg właśnie takiego rankingu i zawiodłam się mocno! W płatnej przychodni odczekałam czterech młodych ojców, bez kolejki, tylko po receptę ( i pewnie małą konsultację na odległość), czas leciał i weszłam pod koniec ...

Nie mam pojęcia skąd te zachwyty, może mam pecha???
Wybrałam dr Baradyna wg właśnie takiego rankingu i zawiodłam się mocno!
W płatnej przychodni odczekałam czterech młodych ojców, bez kolejki, tylko po receptę ( i pewnie małą konsultację na odległość), czas leciał i weszłam pod koniec godzin przyjęć.
Po zbadaniu powiedział: może rak, może złośliwy, może nie, trzeba zrobić badanie w szpitalu. Nie podejmie leczenia bez badania.
Jak najszybciej, bo się wykrwawię.
I tyle.
Zebrał się szybciej niż ja, ubierałam się przy uchylonych drzwiach, bo był gotowy do wyjścia z gabinetu i pewnie miałam to dostrzec.
Miedzy łzami próbowałam się jeszcze czegoś dopytać, ale mówiłam już do pleców.
Wypisał mi skierowanie do swojego szpitala na Szterlinga.
Następnego dnia stawiłam się, wg zaleceń w izbie przyjęć na badanie.... I zaczęło się.
Ostatnia pacjentka została przyjęta ok.10:30 , a ja pod pustym gabinetem czekałam do 12:00!
Doczekałam się badania, w trakcie którego lekarz dyżurujący krzyczał na mnie i posiniaczył mi brzuch.
TAKIEGO PONIŻENIA NIE DOZNAŁAM NIGDY WCZEŚNIEJ!
Krzyczący lekarz nad pacjentką na fotelu ginekologicznym?
Byłam przerażona podejrzeniami nowotworu i ta sytuacja kompletnie mnie przerosła.
Nigdy nie doświadczyłam także tak bolesnego badania!
Nakrzyczał na mnie i dziwił się, że w tak błahej sprawie chcę być przyjęta. Pytał dlaczego akurat do tego szpitala, wymienił kilka innych, a przecież skierowanie miałam konkretnie do nich!!!
Pytał, kto mi tak powiedział. Doskonale widział nazwisko Baradyn na skierowaniu.
Problem zaczął się już po ostatniej pacjentce, półtorej godziny mojego oczekiwania pod pustym gabinetem to była pierwsza lekcja.
Drugą było badanie.
Domyślam się, że padłam ofiarą ich wewnętrznych rozgrywek. Szkoda, że dr Baradyn i Jerzyński nie potrafią zachować dystansu do swoich konfliktów i dają upust swoim emocjom wobec pacjentek.
Kontakt z doktorem Baradynem uważam za moje najgorsze doświadczenie w gabinecie lekarskim.
Wnioski wyciągnij sama.
Życzę zdrowia!

28.10.2012

Bardzo dobry lekarz naprawde polecam nigdy nie odmawia swoim pacjentkom ,prowadził mi dwie zagrożone ciąże i naprawde wszystko przebiegło rewalecyjnie

13.10.2012

Całe badanie przebiegło bez zarzutu, świetnie tłumaczy problem, a gdy go nie ma po prostu mile uspokaja. Nie bez powodu wybrał swój zawód, bo doskonale się w tym odnajduje.

20.08.2012

Wspaniały człowiek i świetny specjalista!polecam każdej kobiecie!

Wspaniały człowiek i świetny specjalista!polecam każdej kobiecie!

aga11626 agnieszka1984

06.10.2011

Ten lekarz jest wprost cudowny polecam go wszystkim kobietom!!!!

Ten lekarz jest wprost cudowny polecam go wszystkim kobietom!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łódź"?

Agnieszka Szukała

Centrum Medyczne Vimedica