lekarz Antoni Bojda

Neurolog

2,5

Bardzo dobry fachowiec. Szczerze polecam! Ja się nigdy nie zawiodłam. Fachowo i rzeczowo. Lekarz z powołania.

nie udziela informacji na temat zrobionego badania. cztery lata temu mialam wypadek... zrobilam badanie a pan bojda nie powiedzial mi co z tych badan wyszlo tylko wyprosil mnie z gabinetu. a mialam ustalony termin ...

Nigdy nie widziałam takiego chama jak ten lekarz. Jeżeli ktoś znajdzie się na oddziale neurologii w Proszowicach to niech robi wszystko aby znalazł się w innym szpitalu. Tak zwany lekarz nawet nie umie dokładnie przekazać dokumentów do konsultacji w innym szpitalu, potrafi dać płytkę z tomografu jednej osoby ale opis jest już innej osoby. Do tego jak chcesz się spytać o chorego to ci się zapyta JAK SIę NAZYWA, A LEżY TU TAKI.TO NIE LEKARZ TYLKO KAWAŁ NIEUCZCIWEGO CHAMA SZKODA SŁóW , CHAM, CHAM, CHAM!!!! Od oddziału neurologi niech się wszyscy bronią rekami i nogami.

Powiem tylko tyle że kawał chama z tego konowała.Nie zna się na wynikach badań, traktuje bardzo źle chorych ludzi, wmawia im chorobę nowotworową. Tak było u mojego ojca. Stwierdził że ma nowotwora mózgu, jak się okazało po konsultacji z innym lekarzem nie ma żadnego guza. Odradzam kontakt z tym dupkiem bo do lekarza daleko mu.....

Nie polecam tego lekarza, w ogóle nie interesuje się zdrowiem pacjenta! Zobaczył moje prześwietlenie i co się wiąże z tym schorzeniem straszny ból On powiedział: no i co z tego, obojętny i szybko zmywa pacjenta, pewnie za kasę czyli prywatnie jest całkiem inny. Ludzie omijajcie go z daleka!!!

Polecam. Konkretnie i miło. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego

Polecam. Konkretnie i miło. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego

Zastanawiam się czy Pan doktor wybudował już dom na który zbierał kasę od kilkunastu lat. czy może teraz go remontuje bo dalej za l 4 albo wypisanie wniosku czy zaświadczenia w gabinecie który ma podpisaną umowę z NFZ inkasuje sobie pieniążki.

Lekarz bardzo nieuprzejmy, brak zainteresowania wynikami dotychczasowych badań, nie polecam!!!

Lekarz kontaktowy, w przystępny prezentuje schorzenie, wyniki badań i rokowania, uprzejmy i miły, przy tym fachowiec. Polecam.

bardzo lekceważący stosunek do pacjenta, wręcz nieuprzejmy. chyba tylko z bardzo poważnymi schorzeniami poważnie traktuje ludzi.