lekarz Antoni Gładkiewicz

3,6
3,2

Kamila

29.04.2014

Najlepszy lekarz alergolog. Zawsze odpowie na wszystkie pytania, można z nim porozmawiać w sumie o wszystkim. Zawsze dobrze bada. Chodzę do niego już 15 lat i jestem ogromnie zadowolona. Polecam.

15.11.2012

jestem bardzo zadowolona z pana doktora, ma dobre relacje z moim synem (jego pacjentem), który ogólnie nie przepada za wizytami w przychodniach, jest bardzo skrupulatny; mojego syna do tej pory prowadziło trzech alergologów - dra Gładkiewicza postawiłabym na miejscu pierwszym i w sensie informowania rodzica o postępach, i w sensie jakości wizyty; czy jest dobrym alergologiem w sensie naukowym - tego nie wiem, lekarzem nie jestem zeby móc ocenic jego wiedzę, syn póki co jest w trakcie leczenia, więc zobaczymy, jak będzie po (o ile zostanie rzeczywiście wyleczony)...

10.04.2012

Leczę się u Niego już 15 lat, zawsze porozmawia, opowie o co chodzi, jest wg mnie najlepszym lekarzem alergologiem, zdecydowanie polecam !

12.10.2011

Leczę się u niego od paru dobrych lat, godny polecenia.

Leczę się u niego od paru dobrych lat, godny polecenia.

05.03.2011

Nie kompetentny lekarz,szkoda zachodu na wizyty :(,dawno powinien być na emeryturze a nie zajmować się leczeniem !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Będzin"?

Kościuszki 42
Katowice