dr n. med. Antoni Głaz

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat lekarza Antoniego Głaza, z którym miałam do czynienia w Klinice Położnictwa i Ginekologii na Pomorzanach w Szczecinie. Moje doświadczenie z tym lekarzem było absolutnie negatywne. Brak empatii, niestosowne słowa i żarty sprawiły, że czułam się bardzo nieswojo i niekomfortowo. Nie miałam poczucia bezpieczeństwa ani zaufania do tego lekarza, co jest kluczowe w tak delikatnej dziedzinie, jak ginekologia. Dodatkowo lekarz ten traktował mnie przedmiotowo, zupełnie pomijając moje uczucia i potrzeby jako pacjentki. Nie potrafił udzielić wyczerpujących i zrozumiałych odpowiedzi na moje pytania, co tylko zwiększyło moje poczucie niepewności. Co gorsza, lekarz ten był nieuprzejmy i nie szanował innych lekarzy rezydentów, co jest absolutnie nieakceptowalne w środowisku medycznym. Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę polecić tego lekarza nikomu, kto poszukuje opieki medycznej w dziedzinie ginekologii.

Naprawdę polecam Dr Antoni prowadził moją ciąże, zawsze pod telefonem, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, zawsze wszystko dokładnie sprawdza a w nagłych sytuacjach zawsze dostępny

U Pana doktora wykonywałam badania polowkowe. Pan doktor nie dość że się spóźnił, był mało delikatny przy badaniu usg brzucha to był dość oszczędny jeśli chodzi o informację na temat dziecka. Ogólnie jestem nie usatysfakcjonowana i więcej nie wykonywam żadnych badań u Pana doktora ani nie polecę znajomym.

Lekarz, który powinien chyba zmienić zawód na inny. Nie poświęca odpowiednią ilość czasu aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, przy czym jest arogancki. Czuje się jak król na IP Pomorzany. Nie ma podejścia do pacjenta, oschły wtedy kirdy potrzebne jest wsparcie. Nie chcę podawać szczegółów mojej sytuacji z uwagi na to iż mogę zostać rozpoznana. Imię celowo zmienione. Radzę uważać na tego "nietykalnego" lekarza. Zdecydowanie odradzam, nie dajcie się nabrać na te jego żarciki

strasznie sie bałam tej cesarki , a jak tylko go zobaczyłam na sali to mi sie raźniej zrobiło, Pan doktor umiał mnie uspokoic, jest wesoły, ciepły, pomocny i zna sie na tym co robi .to najlepszy i najfajniejszy ginekolog jakiego miałam. ma tylko jedną wade : jest żonaty ;(

ma tylko jedną wade : jest żonaty ;(

Dr Antoni Głaz specjalista w swojej dziedzinie.Uprzejmy, kompetentny,pomocny a przede wszystkim WSPANIAŁY LEKARZ! Polecam, każdej kobiecie, napewno każda jej przypadłość zostanie wyleczona i dopilnowana przez doktora.PROFESJONALISTA.

Ja jestem średnio z Pana doktora, troszkę mnie nastraszył cytologią. Zastanawia mnie jedno - czy dostanę zwolnienie lekarskie jak zajdę w ciąże?? i czy bez problemu robi cięcie cesarskie??

Zachowanie P. A. Głaz było wręcz chamskie i bulwersujące w czasie badania pacjentki przed wejściem na izbę porodową w szpitalu.Nie znam lekarza z wizyt w gabinecie prywatnym może są inne i p. doktor jest za pieniądze inny.Poszukałam opinii od znajomych oraz personelu szpitala, i wszyscy sa takiego samego zdania jak ja, jest po prostu chamski i nie obchodzi go psychika kobiety.Nie oceniam jego wiedzy fachowej, ale lekarz przede wszystkim powinien być człowiekiem.

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest mu potrzebne, wszystko bardzo dobrze tłumaczy, odpowiada dokładnie na wszystkie pytania. Stąd te poślizgi w godzinach przyjęcia. Powinno to być jakoś inaczej rozwiązane gdyż pacjentki czekające na korytarzu na wizytę bardzo się denerwują, ale - coś za coś (po wejściu do gabinetu nerwy mijają:)). Dobry, nowoczesny sprzęt

Polecam wszystkim doktora przede wszystkim za jego kompetencje i podejście do pacjentek. To bardzo miły i pogodny człowiek, który emanuje optymizmem. Mój mąż był również pod jego wrażeniem. Tak go polubiliśmy, że nasz synek ma na drugie imię Antoni. P.S. moja blizna po cesarce jest bardzo mała :)

P.S. moja blizna po cesarce jest bardzo mała :)