lekarz Antoni Kalinowski

Bardzo dobry i skuteczny lekorz. W moim długim leczeniu dał się poznać jako wspaniały lekarz.Służył mi pomocą.Zawdzięczam mu swoje życie.

Chciałam się dziś zarejestrować do mojego ulubionego ,,Doktorka,,- niestety , nieudało mi się ;-( , do innych lekarzy - owszem były numerki , ale do Niego niestety zabrakło - już samo to - mówi samo za siebie... Pozdrawiam

Pozdrawiam

bardzo dobry lekarz, polecam.Miły i potrafi wysłuchać pacjenta

bardzo dobry lekarz, polecam.Miły i potrafi wysłuchać pacjenta

Lekarz który jako jedyny nie przejmuje się tym że zostanie po godzinach. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest mu potrzebne. Jako jedynhy z pośród lekarzy których znam i ukrtórych byłem znalazł chorobę i ją wyleczył ( zaniepokoił go kaszeł osłuchał i odrazu wydał odpowiednie skierowanie ) Można by było wile superlatyw jeszcze wymienić. Jak dla mnie lekarz z powołania

BARDZO DOBRY LEKARZ. SŁUCHCHA PACJĘTA, POŚWIĘCA DUŻO CZASU.

BARDZO DOBRY LEKARZ. SŁUCHCHA PACJĘTA, POŚWIĘCA DUŻO CZASU.