lekarz Antoni Prokopowicz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

brak słów. ...... właśnie wróciłam od Pana ginekologa ..... jeśli można nazwać to jakimkolwiek badaniem. pytam kobiety ile kosztuje wizyta powiedziała 50zl razem z usg 70.zl samo badanie 50zl samo usg 50zl przychodzę na 14:00 nie ma lekarza kobieta mnie zapisuje na wizytę i mówi u mnie pani płaci 2 zł 😨 pomijam fakt bez komentarza wchodzę do gabinetu jak tylko zjawił się lekarz starszy pan który moim zdaniem powinien przejść już na emeryturę mowie ze przyszłam na samo usg brzucha bo mam plamienia od miesiąca i nie wiem czemu ...

pytam kobiety ile kosztuje wizyta powiedziała 50zl razem z usg 70.zl
samo badanie 50zl samo usg 50zl
przychodzę na 14:00 nie ma lekarza
kobieta mnie zapisuje na wizytę i mówi
u mnie pani płaci 2 zł 😨
pomijam fakt bez komentarza
mowie ze przyszłam na samo usg brzucha bo mam plamienia od miesiąca i nie wiem czemu i chciała bym wiedzieć co mi jest mówiłam ze nie jestem w ciąży
zrobił mi usg do pochwowo powiedział
w ciąży pani na pewno nie jest plamienie jest nie wiem czemu Proszę zrobić badanie hcg dla pewności płatne w Medyku a później udać się do swojego lekarza 😱chyba taką minę zrobiłam
pytam ile płace za usg mówi 70.zl a przecież nie miałam badania na foteliku .......
MASAKRA JAKAŚ
NA KONIEC DAJE MI NOTES W KTÓRYM PODBIŁ PIECZĄTKE I NA BAZGRAŁ abym zrobiła sobie hcg
zapytałam czy ten notes mam pani w rejestracji dać powiedział że to dla mnie jak bym chciała jeszcze do niego przyjść na wizytę
MORAŁ TAKI ZE NIC DALEJ NIE WIEM I MAM IŚĆ WYDAĆ SOBIE JESZCZE RAZ PIENIADZE DO MOJEGO GIN. ABY DOWIEDZIEC SIĘ CZEGOS WIĘCEJ NIŻ SAMA WIEM A 70.ZL NIE MOJE