dr n. med. Antoni Wysokiński

Gastrolog

Jestem pod wrażeniem delikatności , uprzejmości i profesjonalizmu Pana doktora. Miałam robioną kolonoskopię - pierwsze przygotowanie niezbyt mi się udało , mimo to nie usłyszałam od Pana doktora słów krytyki. Po pół roku miałam kolejną , której już się nie obawiałam i nie wstydziłam bo wiedziałam , że będę w dobrych rękach . Polecam pana dr Antoniego Wysokińskiego bardzo serdecznie .

Dziś byłam u doktora z okropnymi nudnościami które dokuczają mi od ponad miesiąca do tego bóle w okolicy żołądka i nieprzyjemny kwaśny oddech który się ciągnie już długo... A lekarz spojrzał na moje ostatnie badania i zaczął śmiać mi się prosto w twarz... Że badam się jak jakas stara babcia i chyba szukam sobie chorób....

Lekarz godny polecenia. Mam duże doświadczenie w leczeniu jelit i Pan Antoni zasługuje na najwyższe uznanie! Bardzo miły, ciepły człowiek z dużą wiedzą.

Bardzo miły, ciepły człowiek z dużą wiedzą.

Fachowiec z olbrzymim doświadczeniem praktycznym.Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że szybka i trafna diagnoza dr Wysokińskiego, a także odpowiednie ukierunkowanie szybkiej diagnostyki onkologicznej (rak jelita grubego) aż do szczęśliwie zakończonego zabiegu chirurgicznego w grudniu 2019 roku uratowała mi życie. Dziękuję Panie Doktorze!

Po wejściu do gabinetu lekarz nawet na mnie nie spojrzał, mówiłam co się dzieje, a on pisał coś na komputerze. Stwierdził że nic mi nie jest i przepisze mi lek w razie złego samopoczucia. Wizyta trwała 4min. Ja wróciłam do domu bez żadnej szczegółowej informacji, bez żadnego badania, z nieustającymi problemami. W tym momencie umawiając prywatne wizyty u lekarzy trzeba czekać prawie miesiąc.... A ja dzięki Panu muszę męczyć się każdego dnia, bo nie udzielił mi Pan pomocy której potrzebowałam. Nie polecam doktora.

Ja również uważam, że to bardzo dobry fachowiec. Ponadto bardzo miły, umie zabawić rozmową aby nie czuć skrępowania i odwrócić uwagę od nieprzyjemnego badania. Ostatnio miałam wykonywaną kolonoskopię i pomimo wyjątkowo pokręconych jelit udało się wykonać zabieg bez dodatkowego znieczulenia. W rejestracji również bardzo miłe Panie, które na telefon udzieli wszystkich informacji na temat przygotowania do badania. Szczerze polecam.

Świetny specjalista. Wyleczył mnie z przykrych dolegliwości, które doskwierały mi przez rok. Polecam

Uważam że dr Wysokiński jest doskonałym specjalista w dziedzinie gastrologii jak i internistą. Ustalił mojej siostrze dobre leczenie, zrobił gastroskopie i kolonoskopię. Obecnie jest w trakcie leczenia wrzodów żołądka ale jesteśmy bardzo zadowolone z przebiegu leczenia u Pana dr.