dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska jest specjalistę w zakresie ginekologii i położnictwa i endokrynologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Pracowała m.in. w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jest członkiem kilku towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

0 wysłuchania potrzeb. Odniosłem Pani wrażenie, że skoro pacjent przychodzi do Panindoktor po pomoc, to tylko ona moze mówić, a pacjent ma grzecznie słuchać, nawet gdy Pani Doktor przestaje mówić na temat. Finalnie czułem jak bym przyszedł do kogos kto ma mi się wygadać i wypłakać w ręka, a nie pomóc. Pani doktor jest nieprzyjemna w obyciu, samolubna i traktuje prace jak prace na linii produkcyjnej. Jesli mialbym coś pochwalić to punktualność.